Wpis z mikrobloga

Siema MotoMirki. Pisze z prośbą o porade i opinie dwoch motocykli. Planuje w tym sezonie kupic sportowego turystyka bo wykańcza mnie jazda z rozowa na 954. I tu mam dylemat pomiędzy honda vfr 800 Vtec a Honda cbr 1100. Co mozecie powiedziec o tych dwoch modelach wzgledem turystyki dla dwoch osob? A moze mozecie polecic inne sprawdzone modele do 13- 15 k złociszy. Zalezy mi glownie na wygodzie dla rozowej oraz duzej mocy, by moto nie klekał pod gore z dwoma pasazerami i kuframi, a troche kilo sie nazbiera w tym zestawie ;) Dzieki za porady i do zobaczenia na drodze Motoświry ;)


#motoryzacja
Quelcik - Siema MotoMirki. Pisze z prośbą o porade i opinie dwoch motocykli. Planuje ...

źródło: comment_1593857296iDkqinVulhadBtHT2oRcS3.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Aerwin: bylo, i jest w planie ciagle ale byc moze za sezon/dwa jak rozowa nabierze wiekszego doswiadczenia, wtedy sprzeda sie jej RSke i kupi jakiegos horneta ;) Ale i ja potrzebuje innego moto bo na 954 po 200 km odechciewa sie zyc :/
  • Odpowiedz
@Quelcik: J.W FJR mega wygodna maszyna i mocy nie zabraknie. XX ma wygodne siedzisko ale jest sportowa sylwetka za sterami. Mi osobiscie dużo lepiej smigalo sie na Hayabusie bo bylem w szoku jak ta krowa lekko sklada sie w zakrety. LwG!
  • Odpowiedz
Moc w turystyce jest trochę przereklamowaną wartością. Weź na przykład takiego GSXF1250FA, niby tylko 98KM, ale z dołu i środka wyrywa łapy ze stawów. Teraz weźmy takiego FZ1 - 150KM a do 6-7 tys obrotów nie ma czym jechać ;).

Do obydwu Hond się miałem okazję przystawiać, co Ci powiem na pewno, to fakt, że nie spotkałem się z moto, który ma lepsze światła niż VFR VTEC, ten szpej robi z nocy
  • Odpowiedz
@Glenroy: kurde, i wlasnie o taka poradę mi chodzilo :D no raczej z rozumem nie mam problemow bo nawet jezdzac firebladem nigdy nie krecilem do konca bo po prostu nie potrzebuje ;)
  • Odpowiedz
bo nawet jezdzac firebladem nigdy nie krecilem do konca bo po prostu nie potrzebuje


@Quelcik: Tym bardziej szukał bym motocykla, z możliwie użytecznym niskim i średnim zakresem obrotów.

w tym budzecie widze pierwsze wypusty triumpa, nie cierpi on na jakies wady wieku dzieciecego?


@Quelcik: Jeżeli cierpiał, to już zostały wyeliminowane przez poprzednich właścicieli, musiały, bo bez działającego rozrusznika, czy z pękającym mocowaniem tylnego amortyzatora raczej nikt by do tej pory
  • Odpowiedz