Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z was może pękniętą torebke stawową w kolanie, albo "wode" w kolanie? Jak długo wracaliście do sprawności i czy w ogóle się udało?
W marcu po siadach czułem że mam lekko sztywne kolano, zero bólu. Przy zgięciu wychodziła mała gulka, samo nie przechodziło to poszedłem do ortopedy, który dał leki przeciwzapalne i przeciwwysiękowe. Po lekach przeszło ale powiedział mi że miesiąc przerwy od sportu (do ok 20 kwietnia). Jakoś od maja włączyłem do treningu już lekkie siady w dużych ilościach z samym gryfem maks i czuje że kontuzjowane kolano jest dosyć ciepłe (jakby stan zapalny po treningu? zdrowe kolano zimne). Nie wiem czy zwiększać powoli obciążenie w siadach czy co. Trening bez ciężkich siadów i martwego nie ma sensu ()
#mikrokoksy #silownia
  • 1
@capitan_smalec: miałem pękniętą, miałem kompletnie zerwaną więc powiem ci od razu, rób usg i idź z wynikami do ortopedy. W najgorszym wypadku leczenie+fizjo. Jak to zaniedbasz to prosisz się o kontuzje, a złamanie kolana połączone z zerwaniem więzadła (pozdrawiam) sprawi że niejednego bacę zawstydzisz trafnością przewidywanej pogody.