Wpis z mikrobloga

@Usunelem_Konto zdecydowana większość to jednak te jeżdżące po ulicach (w sumie nie przypominam sobie żadnego wypadku z udziałem samochodu na chodniku) ( ) ale jak mi się nudzi to dla sportu jeżdżę sobie po chodnikach, ludzie coś tam krzyczą, ale kto by się tam przejmował pieszymi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto:

Wy macie taka sama logike jak ta baba z renualta


Porównania z d--y to twoja specjalność. Czym innym jest chamski wjazd i parkowanie na chodniku, bo księżniczce tak wygodnie (albo chce przycebulić na parkingu), a czym innym c-----e parkowanie spowodowane chęcią szybkiego i sprawnego wykonania pracy (rozładunku) przez kolesia z dostawczaka. Obydwa zachowania są godne potępienia, ale to drugie większość ludzi jest w stanie zrozumieć. Tym bardziej, że zaopatrzeniowiec stał pewnie na tym chodniku góra kilkanaście
  • Odpowiedz
Normalny człowiek ma w sobie empatie


@Crow7422: ja mam empatię do chodnika i zielonej okolicy której nie powinno sie niszczyc. Komunistyczne dzieci rozumieją tylko wspolne = niczyje i tak siępowoli kreci w tym k--------u
  • Odpowiedz
Czym innym jest chamski wjazd i parkowanie na chodniku, bo księżniczce tak wygodnie (albo chce przycebulić na parkingu), a czym innym c-----e parkowanie spowodowane chęcią szybkiego i sprawnego wykonania pracy (rozładunku) przez kolesia z dostawczaka.


@badziebadla: Jedna i druga sytuacja to wjazd na chodnik przecież XD

  • Odpowiedz
@Twoj_Stary_Penetrowal_szpary: tak w odniesieniu do tego filmu z renault

1. autor popełnił przestępstwo z art. 289 par. 1 kk,
2. autor popełnił wykroczenie polegające na jeździe bez zapiętych pasów bezpieczeństwa,
3. autor popełnił wykroczenie polegające na korzystaniu z telefonu komórkowego w trakcie
  • Odpowiedz
Dobrze robi a ty jak masz prawko to idź oddaj je do urzędu a jeśli nie masz to stul mordę bo nie masz pojęcia jak popierasz jazdę po chodniku


@Prokurator1990: "dobrze robi", a sam się w ostatnim odcinku przyznał kobiecie którą blokował, że "stara się parkować zgodnie z przepisami" - czyli przyznał, że też łamie przepisy obłudnik, a innych poucza i próbuje egzekwować prawo z pedantyczną dokładnością
  • Odpowiedz
Wykopki które myślą, że zawsze da się robić wszystko zgodnie z przepisami są zajebiście odklejeni od rzeczywistości. Jeżeli macie po 15 lat to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Twoj_Stary_Penetrowal_szpary: po pierwsze w podatkach co miesiąc oddaję ponad 5 tyś pewnie większość z was nawet tyle nie zarabia. I w dupie mam te chodniki jak ja będę chciał mieć ładny chodnik i po nim sobie chodzić to zrobię sobię go u siebie na działce. A nie będę skomlał aby zrobić chodnik publiczny z pieniędzy ludzi takich jak ja. Większość z was i tak więcej wyplaca niż wpłaca do państwa
  • Odpowiedz
Wcześniej czy później ktoś mu sprzeda lepe i się skończy XD tak jak z tym gościem co nagrywał ludzi pijących browar na schodkach w Warszawie XDD
  • Odpowiedz