Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kogi: Z wielu źródeł? Tak robi każdy myślący człowiek, podchodząc krytycznie do przyjmowanych informacji i wybierając te właściwe. Ale PiSowiec woli łykać propagandę POLSKIEGO (najlepiej rządowego, bo wiadomo: komuno wróć) medium, bezkrytycznie przyjmując pokazywane mu kłamstwa.
@FearFactory: gówno prawda, wysoko rozwinięte kraje nie pozwalają, żeby media zarządzane były przez obcy kapitał. To że łykasz propagandę niemców, którym zależy, żeby polak był dziadem i wracał tam na szparagi to twoj problem.
@FearFactory: przecietny Polak dzieki pisowi wyszedl z biedy, wiec skoncz wypisywac te glupoty, bo nikomu nie zylo sie lepiej niz teraz.
Krytykujecie programy społeczne które w wysoko rozwiniętych krajach jak Niemcy, UK są o wiele większe i tam ludzie na to nie narzekają. Szczytem hipokryzji jest gdy polaczki za granicą sami z tego tam korzystają, a tu mówią że "rozdawnictwo"
Nie wiem ile masz lat, ale jeszcze kilka lat temu zaczynało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kogi: Co z szacunkiem do obywatela? Komuchy złe, ale sędzia TK z PiSu to komuch dobry. Jak usprawiedliwisz aferę maseczkową Szumowskiego? Jak wybronisz aferę z wydaniem 70mln złotych na wybory, które się nie odbyły (i nie, nie z winy opozycji). To są te detale. Polska nie jest krajem wysoko rozwiniętym, pogódź się z tym. Państwo polskie powinno rozwijać się metodami jakimi inne państwa (np. Korea Południowa) dochodziły do swojego poziomu, a
@FearFactory: na moje pytania nie odpowiadasz wiec wybacz, ale ja na twoje tez nie mam zamiaru. Afery o ktorych wspomniales to wydmuszki. DObrze wiesz jaka jest sytuacja na rynku i jak ciezko zalatwic jest maseczki, respiratory itd... Najlepiej o wszystko obwiniac rzad...
Nie wymieniles zadnego osiagniecia platformy wiec dalsza dyskusja nie ma sensu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kogi: A jeżeli chodzi o "osiągnięcia" PO to m.in. przeprowadzenie Polski suchą stopą przez kryzys z 2008 roku, zrównanie wieku emerytalnego, Nowak z zegarkiem za 10k podał się do dymisji (a Sasin za 70mln dalej siedzi na swoim urzędzie), co wskazuje na to że kultura polityczna jest z innego poziomu, co wystarcza by nie wybierać komunistów z PiSu dalej. Rządy PO, to był również okres naszej dobrej współpracy z EU. Tak