Wpis z mikrobloga

Oddajmy głos ekspertowi.

– Z punktu widzenia wiktymologii i psychologii jest to niewyobrażalna sytuacja, że ofiara przebacza swojemu oprawcy i jeszcze prosi, żeby prezydent go ułaskawił od środka karnego i pozwolił na utrzymywanie normalnych kontaktów. To przypadek niespotykany w skali światowej – komentuje prof. Brunon Hołyst, kryminolog. – Jestem pełen zdziwienia, oburzenia i mam przekonanie, że ma tutaj miejsce niewiarygodność co do faktów – dodaje i podkreśla, że „w sytuacji konfliktowej wspólne mieszkanie dzieli, a nie łączy".


Cały artykuł

#wyobry #duda #polityka #neuropa #psychologia
  • 20
@Cziken1986:
A sprawa obiektywnie jest podobna. Lewak przebaczył i czuł się winny że muzin przez niego ukarany. Więc przypadek spotykany w skali światowej, ale i tak trzeba grzać temat to może wybory przegra.
@wypok312: Post jest o utrzymywaniu normalnych kontaktów
Patrz: podkreślę ci

Z punktu widzenia wiktymologii i psychologii jest to niewyobrażalna sytuacja, że ofiara przebacza swojemu oprawcy i jeszcze prosi, żeby prezydent go ułaskawił od środka karnego i pozwolił na utrzymywanie normalnych kontaktów.


To nie ma żadnego związku z poczuciem winy
@kurczok:
Dobrze że nie wspomniałeś jeszcze nic o tłumaczeniu z norweskiego
()
Za bardzo kampania weszła. Przecież ja wspieram Trzaskowskiego a Ty mnie mimo to męczyłeś.