Wpis z mikrobloga

@Jegwan i tutaj kolego się mylisz, bo wśród przeciwników Adriana widziałem kupę znajomych i ludzi których się kojarzy z widzenia mieszkając w 40 tysięcznym mieście, sam przyszedłem na spontanie, tak jak i moi znajomi :)
@Kempes: Generalnie to pisowcy też tam byli tylko stali pod "sceną" i bardziej jako jednolita masa podczas gdy przeciwników (wydaje mi się, trudno oceniać) było więcej i właśnie ustawili się dookoła i na całej drodze do autokaru i stąd to miłe pożegnanie. Bojówek antify ani zwożonych ludzi nie było, bo generalnie miasto obecnie jest pół na pół jeżeli chodzi o poparcie kandydatów. W trakcie wystąpienia jedna dziewczyna zasłabła i zabrała ją
Dodam jeszcze prezydent wygadywał przemówienie z nutką nienawiści w głosie, które ogółem brzmiało słabo i raczej w Nowej Soli typowe gadki jak do motłochu poparcie mu prędzej zbiją zamiast je podnieść, bo facet się kompletnie zapomniał, że to nie jest ściana wschodnia. Nie zabrakło też argumentum ad personam na Trzaskowskiego i totalnie żenującego gadania, że mu "rura pękła i musiał wzywać wojsko" xD
Jeżeli chodzi o transparenty to były takie perełki jak "****" (Który to #!$%@? xD?) czy "Duda obrońca pedofili", ze 2 tęczowe parasole z czego jeden na górze miał doklejoną taką jebitną gumową kaczkę (xD), transparent "Konstytucja", "Ostry cień PiSu", "cykor" i pewnie coś tam jeszcze ale nie udało mi się dojrzeć.
@Jegwan: Jeden z BORowców przy prezydenckim autobusie miał śniadą cerę, poza tym raczej nie zauważyłem. Najbliżej tego o czym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@roshida55: ej a co powiesz o Krzyże i czemu Rajmund Kaczyński AK-owiec dostał willę na Żoliborzu jak prawie wszyscy oni gryźli piach lub siedzieli? ( ͡ ͜ʖ ͡)