Wpis z mikrobloga

@Bunch: to wieczorne ruchanie pocionguuuff one tak mają zaufaj mi miras, mieszkam kolo krakoow lobzow i ladnie #!$%@? czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunch: No to przespałam ¯\_(ツ)_/¯, widocznie po tylu latach nie ruszają mnie odgłosy że stacji, mimo otwartego okna.
Nie mniej one często tak trąbią - ciuf ciuf ciut ciuuf krzyczy jedna i sekundę pózniej odpowiada jej druga, dołącza trzecia, pierwsza ponawia, pojawia się czwarta...chwila spokoju w znikąd swoją obecność oznajmia trąbieniem piąta albo któraś z wcześniejszych. A rano nic w mediach nie piszą.
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: @tangerine_: Jak nie słyszałyście? Zwykle olewam jakieś klaksony w nocy bo nawet mnie jest to nie dziwne, że od czasu do czasu coś trąbnie. Ale zeszłej nocy było inaczej. W bardzo krókich, kilkusekundowych odstępach czasu ktoś trąbił raz za razem. Minimum 7 razy, skoro tak to chciał najpewniej na coś uwagę zwrócić.
Nikt nie wydaje sygnału dźwiękowego bez powodu W ŚRODKU NOCY przecież :)

Inną sprawą jest to, że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bunch: mieszkam 300 metrów od Dworca Płaszów,nie wiem może po prostu jestem głucha xD


Nie martw się, wystarczy jak będziesz ładna i w wielu sprawach kłopot się rozwiąże
  • Odpowiedz
@Bunch: No jak Łagiewniki to nie dziwię się, że nie słyszałam. Maszyniści mogliby sobie urządzić tam dziką bibę z klaksonami a dalej by do mnie nie dotarło. Co innego gdyby to był Płaszów od którego peronu w linii prostej mam 200 metrów. W zeszłe wakacje, (aktualnie chyba zmienili głośniki czy coś) byłam w stanie w letnią noc usłyszeć zapowiedź odjazdu pociągu.

@tangerine_: Również witam panią sąsiadkę :D
  • Odpowiedz