Wpis z mikrobloga

Siemanko

Czy montował ktoś z was reflektory samochodowe angel eyes?
Mam Citroena c4 b5 2005rok i zastanawiam się nad zmianą

Jak świecą, lepiej/gorzej od oryginału?
Sprawa wygląda tak, że jeden muszę u siebie wymienić na 100% i zastanawiam się czy nie lepiej dopłacić do angel eyes.
Jeśli ktoś z was ma jakieś fotki to poproszę.
Wg. mnie wyglądają naprawdę super, ale nie chce jeździć w nocy po omacku.

#motoryzacja #samochody #citroen #pytanie #tuning
Filhen - Siemanko

Czy montował ktoś z was reflektory samochodowe angel eyes?
Mam ...

źródło: comment_1593714461EKNbDo2lJVRogtYrf2AXYJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Filhen ja do siebie jak robiłem soczewki to wysłałem angliki, bo były po 20zl do kupienia a nie po 100, a chciałem dostać lampy i po prostu przełożyć. Angliki bez problemu przerabiają.
  • Odpowiedz
@Filhen: będzie wyglądało równie dobrze jakbyś sobie dołożył spoiler, bo tak samo pasuje do C4. I nie wiem jak chcesz to zrobić, bo za odpowiednie pieniądze zrobią Ci to dobrze, ale na portalach aukcyjnych nie brakuje tanich chińczyków podłej jakości.
Nie idź tą drogą.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: ja spytałem jak te światła funkcjonują a nie o ich estetykę, każdemu podoba się coś innego to chyba nie powód do wyśmiewania. Tak jak napisałem muszę wymienić przynajmniej jeden reflektor bo jest angielski.
Znalezienie oryginału nie jest takie proste więc i tak pewnie padło by na "chinski" zamiennik
  • Odpowiedz
@Filhen: światła to jeden z 3 filarów bezpieczeństwa i w sumie komfortu.

Takie reflektory by działały ok muszą być w podobnej cenie lub droższe co komplet nowych, orygnalnych lamp.

W 90% aut bez innych modów wygląda to źle. Co więcej - często spasowanie tego to cud.

Ja bym sobie odpuścił temat bo zwykle takie coś to syf. Lepiej mieć stockowy wygląd ale widzieć i być widzianym, niż wyglądać zajebiście ale #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HetmanPolnyKoronny: ja spytałem jak te światła funkcjonują a nie o ich estetykę, każdemu podoba się coś innego to chyba nie powód do wyśmiewania. Tak jak napisałem muszę wymienić przynajmniej jeden reflektor bo jest angielski.

Znalezienie oryginału nie jest takie proste więc i tak pewnie padło by na "chinski" zamiennik

@Filhen: jak piszesz, że zastanawiasz się nad angel eyes, to nie wkurzaj się, że ludzie się do tego odnoszą ¯(ツ)/¯ Znajomi
  • Odpowiedz
@Filhen: Znajomy kupił swego czasu nowe soczewki do passata b5, chyba firmy depo - jednak słabo świeciły, zregenerował oryginalne i jest zadowolony. Wiec nie spodziewałbym się cudów.
  • Odpowiedz