Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#gownowpis
#pracbaza
#kiciochpyta

Poznałem w pracy samotna kobietę po 30 z dzieckiem 2 letnim. I widzę że do mnie zarywa. Z ojcem dziecka podobno nie utrzymuje kontaktów ale szuka za to chłopaka, no ia ja się nawinalem i ewidentnie widzę że chcialaby odemnie więcej. I teraz pytanie czy pchać się w taki związek czy nie? Jest ładna itd I domyślam się że w przyszłości to raczej u mnie byśmy zamieszkali.

Co myslicie?

  • Przygarnij dziewczynę z dzieckiem 11.8% (39)
  • Nie pakuj się w to 53.0% (175)
  • Trzeba to dobrze przemyśleć 35.2% (116)

Oddanych głosów: 330

  • 23
Trochę za mało danych. Różnie się życie układa- moja kuzynka chodziła z chłopakiem dobrych 5 lat. Później mieszkali ze sobą kolejne 2. Ślub, później wyczekiwany przez oboje dzieciak... no i się zaczęło. Facet zmienił się nie do poznania, zaczął chlać, grać na sts- późne powroty, kłótnie, brak pieniędzy. Wkurzyła się w końcu- rozwiodła się. Przemęczyla się dwa lata i poznała kolejnego wybranka. Od kilku lat są razem- maja dwójkę dzieci.
Nie zawsze
@KrzysiekEire: No nie, niektore się potrafią umiejętnie zamaskować xD
O czym wy mówicie w ogóle #!$%@? cucki, jakie związki ze zgniłymi jajami samotnymi matkami z bękartem jakiegoś fagasa? Zawsze będziecie na drugim miejscu, #!$%@? jak nawet panna urodzi twoje dziecko to się często urywa seks, a jak w dziecku widzi swojego poprzedniego jakim cudem ma pokochać jakiegoś znajducha xD Wy jesteście #!$%@?. Całe życie staranie się, nauka, potem kariera i w
@KinkyLovePill: Uważasz, że kobieta bez dziecka nie jest w stanie oszukać faceta o zostawić go z niczym? No weź....średnio na trzy śluby przypada jeden rozwód.
Kobieta z dzieckiem z reguły przeszła już etap samotnej matki i zdecydowanej większości z nich się to nie podobało.
Jasne, znajdziesz wśród nich kombinatorki- ale czy takich nie ma wśród „normalnych” dziewczyn?