Wpis z mikrobloga

@Ag90 Produkcja żywności, akurat branża całkiem nieźle się trzyma. Bardziej problemem będzie przeprowadzka, bo w mojej okolicy jest słabo

@Yogi282: Takie drobne rzeczy pokazują ile lat za UK jesteśmy. Inna sprawa np, 6 lat w UK w urzędzie bylem raz żeby odpowiednik peselu dostać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yettos: u mnie mirku #!$%@? rak, #!$%@? państwowa robota (Royal mail) po 10 tygodniach nocek nagle #!$%@?ęła informacja ze nocek ma nie być


Dziwnym fartem 2 tygodnie przed podwyżką z 9.15 do 13.25. Ha tfu #!$%@?, teraz tylko koronawirusem mordę sobie wycierają, bo nie chcą płacić.

Jestem w szoku. Jest gorzej niż myślałem.


@Don_Lukasio: Bez przesady. Jak ktoś przez lata siedział na B2B, kroił firmę na swoje usługi i myślał, że to takie fajne i stabilne, no to się pomylił ( ͡º ͜ʖ͡º) Moim zdaniem dla firmy to jest cudowne oczyszczenie.
I koniec cyklu zwyżkowego. Teraz jak trzeba będzie ich zatrudnić to rzuci się stawki 50% niższe i i tak wezmą robotę.
Moim zdaniem dla firmy to jest cudowne oczyszczenie.

I koniec cyklu zwyżkowego. Teraz jak trzeba będzie ich zatrudnić to rzuci się stawki 50% niższe i i tak wezmą robotę.


@motoinzyniere: 'oczyszczenie dla firmy ', 'rzuci się stawki' xD Tak jakbyś ty miał zyskać na czyjejś krzywdzie. Świetny z ciebie kolega, pewnie w pracy cię uwielbiają.