Wpis z mikrobloga

@Xebenkeck: mnie tylko ciekawiło jedno, dlaczego te baby jak wiadomo, że zarabiają tylko cyckami i dupą udają takie świętojebliwe i nie przeniosą się na jakieś platformy z seks kamerkami i też za pieniądze będą sobie wsadzać wibrator w dupę.

Nie ogarniam o co chodzi.

Jej znajomi i rodzina nie będą mieli jej za dziwka bo "oj przestań ja tylko jestem tak rozebrana bo jest gorąco, przecież nie robie tego celowo tylko
@kodecss: Zaglądanie na kamerki nie jest społecznie akceptowalne, zaglądanie na twitcha jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą wydaje mi się, że jak ktoś wchodzi na kamerki to tak jakby... no... wie co tam się dzieje i wie jakie osoby to są, że to wszystko gra, a na twitchu jest mnóstwo takich "zwykłych ludzi" którzy trochę dają się nabierać na tanie triki psychologiczne w wykonaniu ładnej pani ;)
@fantazm: @TotalDisaster: I tu dochodzimy do pytania czy bodypainting to sztuka czy zarabianie na pokazywaniu ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że w tym przypadku pokazywanie cycków jest bardziej akceptowalne niż podczas zwykłej rozmowy z widzami (przy czym wartość "marketingową" ma podobną ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Jeżeli uznamy to za sztukę to wpłaty będą tym samy co donejt dla osoby, która na
@Xebenkeck: https://blog.twitch.tv/en/2020/04/07/update-to-our-nudity-and-attire-policy/

Situational Exceptions

Google translator:
"
Wyjątki sytuacyjne

Rozumiemy, że istnieją sytuacje, które wymagają stroju, który jest zabroniony zgodnie z naszymi standardowymi wytycznymi, takie jak pływanie, body art, koncerty i festiwale, dlatego dodaliśmy wyjątki, które pomogą Ci z powodzeniem nawigować w tych sytuacjach. Wyjaśnienia dotyczące każdego z wyjątków wymienionych poniżej można znaleźć w zaktualizowanych zasadach .

Streaming IRL
Pływanie i plaże, koncerty i festiwale
Body art
Przejścia kontekstu
Wbudowane media,
@fantazm: ta ale to chyba ta sama widownia co kamerkowców/showupowców - czyli interakcja z dupą. Na chaturbate płacisz i ona sie pomaca po cyckach, na twitchu płacisz i przeczyta twój nick z uśmiechem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD