Wpis z mikrobloga

@ZeT_: bez przesady, głosuje na trzaska, wcześniej na Bosaka, PiSu nienawidzę, ale takie rozwiązanie jest racjonalne i próbujecie wbijać szpilkę i przekręcać wszystko co powiedzą, zupełnie jak PiS o po, konfederacji

Idź o 12 jak wapniaki będą w kościele i problem solved,ja nie miałem przed sobą nikogo w kolejce, miasto 110k ludzi
  • Odpowiedz
@ZeT_: powoływanie się na konstytucję jest w c--j mało szczegółowe i g---o znaczy. Co rozumiesz przez wolność w konstytucji? Mogę wbić ci nóż w szyję bo jestem wolny i mogę robić co chce?
  • Odpowiedz
@ZeT_: i co, skoro stara baba wejdzie przed tobą to wybory nie będą równe? Zasada równości mówi o tym, że każdy może oddać jeden głos, w jakiś sposób ten przepis jest złamany?

Ze swojej perspektywy też bym wolał żeby stare baby nie miały pierwszeństwa bo 26 lvl here ale trochę zrozumienia dla innych, a nie zachowywanie się jak pisiory - mnie siem nie należy to tak nie może być
  • Odpowiedz
@smway:

Zasada równości mówi o tym, że każdy może oddać jeden głos, w jakiś sposób ten przepis jest złamany?


Mówi też o tym:

Równość w znaczeniu formalnym powinna realizować się przez zapewnienie wyborcom oddania jednakowej ilości głosów w wyborach oraz umożliwienie uczestnictwa w głosowaniu NA TAKICH SAMYCH ZASADACH.
  • Odpowiedz
@ZeT_: oni coś takiego chcą wprowadzić na wypadek, gdyby wygrał Trzaskowski - to wtedy cyk, unieważnienie wyborów, bo były przeprowadzone niezgodnie z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZeT_: no dokładnie, jak im tak ciężko- proszę, wybory korespondencyjne. A nie, bo nie potrafią sobie tego ogarnąć. A tacy tylko są w stanie na Dudę zagłosować. Bo co inteligentniejszy ogarnie sobie to korespondencyjnie
  • Odpowiedz