Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
#dziendobry w związku z tym, że na #netflix wrzucili #film "Narodziny gwiazdy" nadrobiłam w końcu zaległości i przepadałam z zachwytu.. ( ʖ̯) kto też się jara kreacja Coopera i Gagi - daje plusa ( ͡ ͜ʖ ͡) #glupiewykopowezabawy
#oswiadczenie

Pobierz
źródło: comment_1593673044Pp5WoY9BQIDQXO1blTbM70.jpg
  • 78
@elady1989 mi się bardzo podobał a cenie go tym bardziej że ja i różowa widzimy go całkiem inaczej. Ona widzi romantyczną historię miłości i to że mimo jego problemów do końca go kochała i broniła, ja za to widzę to jako historia ambitnego muzyka który nie potrafi sobie poradzić z pogarszającym się słuchem i tym że jego żona stała się gwiazda popu.
@elady1989: ja przyjęłam ten film bez większych emocji. Spodziewałam się nie wiadomo jakich kreacji aktorskich i fajerwerków, bo tak się wszyscy zachwycali. Okazał się zwykłym przeciętniakiem jakich wiele i gdyby nie znane gęby w obsadzie, przeszedłby bez większego echa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starsi_panowie: bo to właśnie znane gęby robią najlepsza robotę najczęściej. Ew. granie znanej gęby np. j
Tak było w przypadku Freddiego Mercurego, którego zagrał Rami Malek ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tak było w przypadku Freddiego Mercurego, którego zagrał Rami Malek ( ͡ ͜ʖ ͡)


@elady1989: cholera, Bohemian Rhapsody też nie cierpię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten cały Malek wypadł karykaturalnie w mojej opinii
Teraz wychodzę na taką, której nic się nie podoba. Przyznaję, że nie przepadam za biografiami znanych ludzi. Zazwyczaj są wykalkulowane na maksa i tworzone głównie po to, aby zgarnąć