Wpis z mikrobloga

@Gandern: tzn. ideologii zabierania pracującym hajsu w podatkach, rozdawania zasiłków tak żeby nie opłacało się pracować i wprowadzania przepisów "antyprzemocowych" które mogą prowadzić do tego, że policjant na podstawie donosu kobiety, bez wyroku będzie mógł wyrzucić chłopa z jego mieszkania? To może warto jednak zagłosować przeciwko lewaków, który to wszystko umożliwia.
@puchtek: XD wasz ukochany czaskowski sam powiedział że socjal zostawi beka z tych którzy myślą że on siano przestanie rozdawać, jeśli chodzi o pieniądze to przypominam że peło przez 8 lat narobiło długów na ponad 500 mld nawet pis nie dobił do tego wyniku swoim rozdawnictwem, no i tak tylko przypomnę a pro po pracy że będziesz pracował dłużej i ja i ty bo to peło podniosło wiek emerytalny ( ͡
@Gandern: przecież coś ostatnio podawali, że PiS już bilion przebił XD. Plus innego niż pisowski prezydenta jest taki, że choćby na złość powetuje następne podatki i nie będzie z czego rozdawać
@puchtek: no właśnie na złość nic nie będzie przepuszczał znowu się będzie robić gnój w kraju i wielka wojna peło z pisem jak dla mnie żadna z tych partii nie powinna mieć większości czy prezydenta, ale jak już musi to pis lepszy, ciekawe jest to jak łatwo i szybko wszyscy zapominają co za patolę peło odwalało przez swoje 8 lat
@Gandern: no co to za patologia? Drogie obiady? Przecież to nie ma startu choćby do tych maseczek bez atestu, że o reszcie nie wspomnę. Chętnie zobaczyłbym PO i PiS poza sejmem, ale obiektywnie mniejsze zło to nie PiS. Zwłaszcza że prezydent może ich tylko trochę przy hamować. Sam uchodźców nie sprowadzi.
@puchtek: dlatego ja nie zamierzam głosować na żadnego z nich, ale wolałbym już żeby duduś był niż trzaskowski daj spokój kolesia wzięli znikąd nabił w sondażach 30% popracia bez żadnego programu, który i tak opublikował 3 dni przed wyborami ? to tylko pokazuje mentalność wojny po z pisem ludzie nie głosują za kimś tylko przeciw komuś
@Gandern: no ale przecież pana Dudy przed wyborami w 2015 też nikt nie znał... Teraz już go znamy i to jest kolejny argument, żeby zaznaczyć na karcie wyborczej tego drugiego - obojętnie czy byłby to Trzaskowski, Bosak, Owsiak, Pawlak czy Biedroń. Nie mówiąc o tym, że ja pan Duda wygra to będzie, moim zdaniem, po Konfederacji, bo PiS już widzi w nich zagrożenie i będzie się jeszcze bardziej starał ich rozbić
@Gandern: tak, tylko PiS. Bo Konfa to w dużej części ludzie pracowici i nastawieni na to, żeby zarobić na siebie, ale też przywiązani do tradycji i kultury polskiej. Ta druga część sprawia, że mogą odbierać PiS tych wyborców, którzy nie mogą już patrzeć na to, co się wyprawia pod sztandarami patriotyzmu. Poza tym Konfa to szansa na zbudowanie normalnej konserwatywnej prawicy, więc musi się to stać kosztem PiS-u, który jest hybrydą