Wpis z mikrobloga

Potwierdzony testem? Jaki kanton? Na razie nic nie zamykają :/ każdy Kanton sam decyduję co i jak odwołują i jakie wprowadza ograniczenia ale i tak to nie ma sensu.. Jak już coś zamykać to w całym kraju bo tak to nie przejdzie, ludzie będą się i tak przemieszczac miedzy kantonami. Dziwię się, że dopiero teraz wprowadzili obowiązkowe maseczki w komunikacji () Zdrówka!
@distinquita: Mieszkam w Kilchbergu. Moj znajomy ktory ma restauracje w Zurychu oraz aktywnie dziala w polityce wspominal mi, ze bardzo mozliwe, iz restrykcje wroca. Moj znajomy z UBS np wstepnie ma home office do konca roku@papuszkafalista: u dwoch osob pracujacych na silowni na ktorej pracuje wykryto rowniez covid wiec maja tam stracha, a bardzo dobrze zyje z menago
@toma27 do dupy, że tak powiem ( ͡° ʖ̯ ͡°), nie mam nic przeciwko restrykcjom bo widzę, że ludzie nie rozumieją i wydaje im się, że już jest powirusie ale to byłaby masakra znowu dla wiele firm, knajp itd chyba, że po prostu wprowadza znowu ograniczenia a nie całkiem zamkną () a masz już ta apke? Wprowadziłeś ten kod o którym jest mowa?
@toma27 Ta, w kawiarni w której ja pracuje co prawda trzymamy się zasad i uważamy ale klienci mają to gdzieś - np. stoi wielki dozownik z płynem dezynfekującym i napisem przy gazetach żeby najpierw zdezynfekować rece ale ludzie tego nie widzą i po prostu biorą ¯_(ツ)_/¯