Wpis z mikrobloga

Wiecie, że w partii Razem można za 7 miesięcy pracy w zarządzie zarobić 200 000 zł? Czyli skromne 28 500 zł miesięcznie? Tak wychodzi z oświadczenia majątkowego posłanki Pauliny Matysiak.

Gdybym wiedział, że tak dobrze płaca sam bym został lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #razem #4konserwy #konfederacja #polityka #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1593605829Vque0IOKWIwuW0OVD8DAjK.jpg
  • 78
jeżeli wszystko jest w granicach prawa nie widzę w tym nic złego


@justkilling: Czyli transferowanie kapitału do rajów podatkowych albo umowy zlecenie zamiast umowy o pracę też są spoko? A nie, zaraz. Razemki uważają takich ludzi za złodziei xD

Kali kraść dobrze, Kalemu kraść źle.
@justkilling: Czyli transferowanie kapitału do rajów podatkowych albo umowy zlecenie zamiast umowy o pracę też są spoko? A nie, zaraz. Razemki uważają takich ludzi za złodziei xD


@salamander-kwarcowy: no to z nimi rozmawiaj a nie ze mną, chociaż z tego co wiem oni najpierw chcą zmienić prawo, a dopiero potem karać za jego łamanie a nie na odwrót.

A to spoko. W takim razie nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Sprawa
@justkilling: @belong: ja nie jestem legalistą, ale mnie ciekawi, czy sama partia w ogóle o tym wiedziała? Nie wiem, jaka jest struktura Razem, ale serio nikt się nie przejął tym, że subwencja została przejedzona przez paru członków zarządu na ich w sumie prywatne cele xD? Czy nie potrzebna była do tego zgoda jakiegoś tam większego gremium? Poza tym powstaje pytanie, czy 1. umowy o prace były w ogóle fikcyjne, 2.