Wpis z mikrobloga

Mam pytanie czy z takim opisem na #tinder #badoo mam jakieś szanse żeby poznać ciekawe osoby o segzy nie chodzi bo pewnie nawet to mi nie wyjdzie xD
Tylko pisanie i dyskutowanie jak kiedyś robili to uczeni w kawiarenkach

Zainteresowania historia, biologia, kosmos
Pisze wiersze głównie o śmierci i przemijaniu
Ciekawi mnie psychologia, ale patrzę z perspektywy historii jak ona się zmieniała
Przeczytałam Nowy wspaniały świat i rok1984 (wiem wybitne to nie jest xD) jeszcze folwark kiedyś tam przeczytam
Jestem zakręcona osoba ale chyba pozytywnie
Chce się nauczyć strzelać albo chociaż z łuku
Zawsze marzyła mi się szermierka :((
Interesuje się jeszcze wojskiem i nwm co by tu jeszcze

Zdjęć nie umiem robić, mam jakiś kompleks. Zawsze wydaje mi się że powieka mi opada ale dużo osób mówi ze nie prawda xd

#p0lka
#rozowepaski
  • 26
@sralpies: @gupio:
O dziwo miałam mało par

XD serio
Pamietam jak szukałam chłopaka na studniówkę i tak się skończyło ze mama musiała pomoc i znalazła stażystę

Bo na tinderze jak pisałam to od razu seksu itp za bardzo z nimi tematów nie miałam
Jak dałam raz koleżance telefon żeby za mnie bo ja za bardzo nie umiem bo nie mam z nimi tematów to zaczęła takie rzeczy pisać trochę jak
@Loudgun: okey
Spróbuje trochę słaba jestem z Polaka xD

Ale co uważasz o tym ze mama musiała mi znaleźć partnera na studniówkę- jestem lekko upośledzona czy nie?
@Hiobe nie polecam tindera (chyba, że chcesz podnieść sobie samoocenę/pośmieszkować); może na jakiś forach znajdziesz interesujące osoby, tam jest na to większa szansa