Wpis z mikrobloga

To troche bez sensu:

Jestes ze wsi, glosujesz na Dude, bo katolickie wartosci, rodzina, 500+, ale jednak jak tylko mozesz, wyjezdzasz z tej wsi do miasta, ktore glosuje na Trzaskowskiego, do miasta stawiajacego na pracowitosc, kreatywnosc, tolerancje, otwartosc, bo wies nic ci nie daje poza marazmem, gnusnoasia i plotkami przy spozywczaku...

To skoro mieszkasz w miescie i z miasta jedziesz na wybory do siebie na wies i glosujesz na Dude, by wsiasc w PKS i do miasta wrocic po wyborach do pracy, psioczac, ze glosuja tu na Trzaskowskiego, mieszczuch znow spokojnie ci wyjasnia, ze tak, bo przeciez u nas sie dobrze zyje, czego przykladem jestes ty, ktory opuszczasz swiadomie swoje wies PiSowska i wybierasz liberalny wielki swiat miasta.

Dlaczego wiec wiedzac, ze ludzie w miescie sa szczesliwi, dobrze zarabiaja, sa otwarci i proeuropejscy i glosuja na centrystow i lewice, ty dalej glosujesz na PiS, wiedzac, ze reprezentuje odmienne wartosci, ktore konserwuja wies w tej beznadziei z ktorej uciekasz?

Kto mi to wyjasni?

#mindfuck #pytanie #wybory #gdansk #poznan #warszawa
J.....s - To troche bez sensu:

Jestes ze wsi, glosujesz na Dude, bo katolickie war...

źródło: comment_1593447754EWyiptIbrEUtJPyQwcy0Wr.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego wiec wiedzac, ze ludzie w miescie sa szczesliwi, dobrze zarabiaja, sa otwarci i proeuropejscy i glosuja na centrystow i lewice, ty dalej glosujesz na PiS, wiedzac, ze reprezentuje odmienne wartosci, ktore konserwuja wies w tej beznadziei z ktorej uciekasz?


@Jud-Suss: To samo co z muzułmanami, przyjeżdżają ze swoich sypiących się zamordystycznych państw do Europy zachodniej bo żyje się tam lepiej i chcą wprowadzać tam takie same zasady jak u
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: obecnie ośrodkiem pracowitosci i kreatywnosci są przedmieścia. W samych miastach to sobie moze obsługa ludzi z przedmieść którzy pracują w centurm mieszkać, do tego może dzieciaki i przegrywy, które nigdy nie wydoroślały/ nie stać ich na domek na przedmieściach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obecnie ośrodkiem pracowitosci i kreatywnosci są przedmieścia. W samych miastach to sobie moze obsługa ludzi z przedmieść którzy pracują w centurm mieszkać, do tego może dzieciaki i przegrywy, które nigdy nie wydoroślały/ nie stać ich na domek na przedmieściach


@thexDguy: jakieś kompleksy? różowa z tindera wyśmiała że za krótki?
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Wies jest wspaniala, przyroda (lasy, wiesienia strumyki stawy) brak korków, smogu, halasu, wlasne warzywa i owoce, duzo miejsca, do tego swoboda w trakcie pandemii gdy mieszczuchy bały sie wynurzyc z mieszkania.
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: Ale ja nie watpie, ze sa cudowne, tylko dlaczego tam nie mieszkacie, tylko sie tak garniecie do miast?

Ja uwazam, ze jak jest tam wam dobrze, skoro doceniacie rzady PiS to tam po prostu zoatancie.

Ja jestem uczciwy - na wsi nie ma dla mnie nic ciekawego, wiec na wies wogole nie przyjezdzam. Kocham Wroclaw i za nic nie zamienilbym tego stylu zycia.

Prosze was, badzcie konsekwentni i zostancie
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: Wies i "brak smogu" xD

Przeciez wy tam szmatami i starymi kaloszami palicie, ktore uprzednio zwozicie do swoich ogrodkow z gruzem i starymi oponami xD

Wies ma #!$%@? powietrze - czasami zmuszony jestem przejechac z jednego osrodka miejskiego do drugiego i jak jestes na wsi, musisz zamykac okna w aucie, bo z kominow leci zielony dym...
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Rozumiem, że żywność nie jest dla Ciebie niczym istotnym? Poza tym sprowadzasz dyskuję o wsi na temat polityki, zarzucasz ludziom tam mieszkającym, że są za daną opcją z którą nie jest Ci po drodze. A tymaczasem wielu ludzi urodzonych i wychowanych w duzych miastach częto odwiedza wieś, kupuje na niej domy i ja nie mam z tym problemów.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Z taką wizją wsi to żyjesz chyba mentalnie w XX w. Obecnie jest tendencja wyprowadzania się z miast na wieś, ludzie stawiają domy bez gospodarstw i tam spokojnie żyją mając dostęp dostęp do wszystkich udogodnień takich jak w mieście a do miasta podjeżdżają sobie od czasu do czasu swoimi SUVami lub jednym z kilku samochodów. Zacofana i biedna wieś odchodzi szybko do lamusa. Przeciętny majątek gospodarstwa domowego na wsi
  • Odpowiedz
@kraweciusz: Widze, ze jednak mieszkasz na wsi, bo absolutnie nie rozumiesz realiow zycia wielkomiejskoego.

Po pierwsze, ludzie przenosza sie na wies (najczesciej zaraz za rogatki miasta) BO JEST TANIO.

We WRO w centrum ziemia kosztuje jakies 1000zl za m2, na wsi za
  • Odpowiedz