Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie, którzy krytykują wyborców Konfederacji i Bosaka za to, co mogą zrobić w II turze. O ile mogę zrozumieć krytykowanie poparcia dla Dudy (wygrana Dudy to wzmocnienie PiSu, a Kaczyński zrobi wszystko, by zniszczyć Konfederację, tak jak to zrobił z LPR), to nie rozumiem, dlaczego krytykujecie tych, co nie chcą głosować w ogóle?
Ja głosowałem na Bosaka i być może zagłosuję na Trzaskowskiego w drugiej turze, ale póki co jestem bardziej nastawiony na zostanie w domu, bo nie lubię PO tak samo jak PiSu nie mam zamiaru znowu wybierać mniejszego zła.

Dlatego przestańcie mówić, że zostanie w domu to coś złego.

#wybory #konfederacja #4konserwy #neuropa
maciorqa - Śmieszą mnie ludzie, którzy krytykują wyborców Konfederacji i Bosaka za to...

źródło: comment_15934414763Ky5CnlfxKuOYZHU3o92d8.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Lipathor: Nie. Pozostanie w domu to pozostanie w domu. To nie jest nasza wina, że wybraliście do walki z Duda zwyklego partyjniaka kojarzonego z PO, który nie ma elektoratu aby to starcie wygrać. Daliście ludziom do wyboru gówno albo gówno w papierku i dziwicie się, że ktoś nie ma ochoty wybierać? Wy jeszcze macie do tych ludzi pretensje...
Każdy wyborca Trzaskowskiego w 1 turze jest w rowni odpowiedzialny za ew. wygraną
  • Odpowiedz