Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Chcę zrobić niespodziankę różowemu i dzieciakom, i kupić psa. Tu nie będę oryginalny i wybór padł na Golden Retrivera. I stąd moje pytanie: Czy zna ktoś/ może polecić jakąś dobrą hodowlę w Polsce?
#psy #goldenretriever
  • 10
  • Odpowiedz
@Ingenieur: tylko pamiętaj jak będziesz brał szczeniaka to dowiedz się czy jego rodzice nie chorowali na dysplazję stawu biodrowego, bo może mieć problemu z tym już od młodości
  • Odpowiedz
@emka07: ale wiesz, że między innymi to @Ingenieur będzie właścicielem psa? Wydaje się też być świadomym człowiekiem skoro chce rasowca z legalnej hodowli, a nie od Pana Zenka za stówkę i pół litra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ingenieur: zwierzaki to serio kiepskie prezenty-niespodzianki :/
Po pierwsze przedyskutuj ten pomysł z żoną, uzgodnijcie kto z psem będzie wychodził. Bo pies potrzebuje coodzinnych spacerów nawet jak mieszka z domu z ogródkiem. Pamiętajcie że pies to jest obowiązek dorosłych nie dzieci.

Dziecko nie powinno same wyprowadzać psa z względu bezpieczeństwa swojego i psa.

Sprawdziliscie, czy dzieciaki i wy nie macie alergii na psy? Bo to kolejna ważna rzecz do upewnienia się przed
  • Odpowiedz
@emka07, @mikaliq: Cała rodzinka już dawno gotowa na psiaka, z rozowym na czele, podgaduje mnie już od miesięcy, to ja do tej pory nie byłem gotowy na kolejne zobowiązanie. To się jednak zmieniło i dlatego szukam, tak jak @Niop napisał.
  • Odpowiedz
@Ingenieur: to trzeba było od tego zacząć, bo Twój post brzmi jak kiepski żart. Tak jak mówi @mikaliq: , zapisz się do odpowiednich grup na fb i tam odzywaj się do ludzi prowadzących hodowlę - na bieżąco są zamieszczane informacje o planowanych/aktualnych miotach.
  • Odpowiedz