Wpis z mikrobloga

@turok2016: Czyli według ciebie mam co wybierać? Chce dać szansę ludziom którzy mają jak najmniej złego na swoim sumieniu. I w drugiej turze na kogo mam głosować? Tak się nie da, tak zupełnie się nie da
@HarrsonDW: ale nie skreśla i mamy taką rzeczywistość jaką mamy, w której trzeba coś zdecydować. Przestańmy się wreszcie ideologicznie oszukiwać, jak chcemy walczyć z betonem politycznym w tym kraju, to trzeba ograniczać zapędy jednej partii do koncentracji władzy w jednych rękach. Trzaskowski jest z PO, trudno, nie zmienisz status quo, a musisz coś zrobić. Jak się wypniesz na drugą turę, to przykładasz rękę do reelekcji Dudy. Może ci się to nie
@HarrsonDW: Jeszcze jedna rzecz ode mnie - żeby zaistnieć w polityce w tym kraju, ale nie na moment tylko na stałe, to niestety ale trzeba dołączyć do jakiegoś znaczącego ugrupowania. Nie wszyscy ludzie z PO to złodzieje, nie wszyscy ludzie z PiSu to debile. W wyborach prezydenckich głosujemy jednak też na reprezentanta naszego kraju. 5 lat temu dałem taki mandat w II turze Dudzie (przyznaję otwarcie) bo myślałem, że człowiek ze
@vinmcqueen powiedziałbym że Andrzej dalej jest taka osoba(elokwentna itp) . Tylko że to człowiek który sprzedał dusze i swoje własne poglądy za możliwość bycia prezydentem. Przecież gdyby nie to że jest krystalicznie czysty (czy tam prawie), ale żadnego dziadka z Wermachtu czy innego syfu z przeszłości mu nie odkopał nigdy by nie został kandydatem w 2015, plus w samej swojej partii matce też by się za daleko nie dopchał sam z siebie