Wpis z mikrobloga

Do wszystkich którzy nie chcą głosować w II turze, bo ich Bosak/Hołownia/ktokolwiek odpadł. Jeżeli wygra Trzaskowski to przynajmniej uda się zahamować to wariactwo. Duda najpewniej sprowadzi nas głębiej w stronę Turcji/Białorusi, a wtedy o zwycięstwie kogokolwiek innego w 2025 będziecie sobie mogli pomarzyć. Macie wybór doprowadzenia Polski do stanu kompletnego autorytaryzmu, albo przeczekaniu do następnych wyborów. Co, Trzaskowski też jest za socjalem? Dzięki niemu przynajmniej nie dojdzie do całkowitego jednowładztwa. W takim tempie oni się naprawdę do tego posuną. Brak głosu to głos na Dudę, a oddanie nieważnego głosu to też brak głosu.

#wybory
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TommQ: chyba cię coś szczypie że zagłosuje na kolejnego idiotę jakim jest Trzaskowski xD nie dzięki ja swój głos oddałem i na 2 turę nie idę, chętnie popatrzę jak te państwo płonie oraz ból lewaczkow bo to koi moje serduszko po przegranej bosaka
@sorhu: > Podpisywanie wszystkiego jak leci
O ile pewnie można mieć zastrzeżenia do tego, co PAD podpisywał, o tyle w częstotliwości wetowania ustaw w czasie gdy środowisko, z którego pochodzi prezydent współtworzy rządzącą większość, nie wyróżnia się on specjalnie na tle poprzedników. Dla porównania Kwaśniewski wetował 7 razy przez prawie 6 lat rządów SLD, Kaczyński raz przez niecałe 2 lata rządu PiS, Komorowski 3 razy (+1 projekt obywatelski) przez 5 lat
@PsychoKid: @krashann: Czy dla was wprowadzenie aktywnej dyskryminacji jest naprawdę warte zrzeknięcia się swoich swobód obywatelskich? Tu nie chodzi o lgbt czy socjal, tylko żebyście w następnych wyborach mieli w ogóle jakikolwiek wybór.
O ile pewnie można mieć zastrzeżenia do tego, co PAD podpisywał


No ja mam "pewne" zastrzeżenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

o tyle w częstotliwości wetowania ustaw


No wiadomo, że swojemu prezesowi się nie odmawia. Czy to Duda czy poprzednicy.

@unknown_caller
@PsychoKid: Dlatego trzeba głosować przeciwko Dudzie. Jeżeli on teraz wygra, to dojdzie do takiego burdelu, że nawet jak to pokolenie umrze, to się nie będzie dało nic zmienić. O to tutaj chodzi. Możemy się albo poddać i zrezygnować z naszej przyszłości, albo dać sobie szanse na lepsze wyniki w następnych wyborach. Z Dudą takiej szansy nie ma.
@TommQ: a ja się właśnie zastanawiam czy nie zagłosować na Dudę. Myślałem, że po całej akcji z koronawirusem ludzie przejrzeli na oczy, ale nie. Nienawidzę tego państwa. Niech pis to zaora w cholere, niech dają nierobom hajs na kredyt ile tylko można a potem jak po kilku latach skończy się rozdawnictwo to chętnie przejdę się po tych slumsach i poogladam jak z głodu zdychają na ulicy te szczury. Mam tego dość.
Albo niech będa rozbiory, mam to już gdzieś, nam się nie należy wolność dopóki składamy się z takiego intelektualnego dna


@Chehu: Jak masz gdzieś to sobie wyjedź za granicę. Ktoś ci broni? I sobie i nam zrobisz przysługę.

Niech pis to zaora w cholere, niech dają nierobom hajs na kredyt ile tylko można a potem jak po kilku latach skończy się rozdawnictwo to chętnie przejdę się po tych slumsach i poogladam
Pobierz L3gion - > Albo niech będa rozbiory, mam to już gdzieś, nam się nie należy wolność do...
źródło: comment_1593437057zgpSO4Ay5YJpZFVkITmsQL.jpg
@L3gion: no to masz jakieś zaburzenia poznawcze skoro Twoim zdaniem pasuje ten obrazek. Można być #!$%@? bez udawania freethinkera. Ja nie uważam, że znam się na wszystkim, po prostu mam już serdecznie dość. I tak, ludzie pokroju #imprezyelblag są dla mnie szczurami. Ruchać, żreć, srać. W takim razie ja głosuje na totalitaryzm i jedynego wodza, to już lepsze niż głosowanie zwierząt

Jak masz gdzieś to sobie wyjedź za granicę. Ktoś ci