Wpis z mikrobloga

A może starzy ludzie mają rację co do dudy a my się mylimy i jesteśmy głupi Kappa #wybory
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@winter777: @Another_One:
Im faktycznie żyje się lepiej, ale kosztem młodych, bezdzietnych, pracujących ludzi.

Tak obiektywnie patrząc to place stoją w miejscu, a ceny idą w górę jak #!$%@?. Do tego światopoglądowo idziemy w skrajny katolicki konserwatyzm. Publiczna telewizja robi obrzydliwą propagandę. Przejmowane są sądy, prokuratora i na ogromną skalę spółki państwowe. Pieniądze z budzetu kradzione i marnowane są na potęgę (maseczki, respiratory, karty wyoborcze, itd).

Wyborcy PiSu mają
  • Odpowiedz
  • 1
@winter777 też się nad tym zastanawiałem, może to my na wykopie łykamy propagandę zamknięci w bańce informacyjnej. A starsi i mądrzejsi od nas którzy poznali życie rozumieją prawdę której my młodzi jeszcze nie dostrzegamy i śmiejemy się z nich, będąc samemu tymi złymi.

  • Odpowiedz
@trejn: No oczywiście, skończyli 4 klasy podstawówki, biją czołem o klęczniki przy zabobonach, nie potrafią odczytać informacji z rozkładu jazdy MPK ale poznali prawdę objawioną i ekonomię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cyderek: Zawsze mnie zastanawia jakim kosztem? Za PO też zabierali prawie polowe pensji i nie wiem na przykład twoi rodzice na emeryturze gówno dostali a im też zabierają z emerytury. Masz dzieciaka to debile z PO wprowadzają co rok nowy program szkolny i trzeba kupować wszystkie nowe podręczniki i ćwiczenia. A może jakaś wyprawka za to że zmieniła się tylko okładka? #!$%@?, płaćcie, a jeszcze w ramach walki z kryzysem
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: no ale przecież piss musiał mocno zredukować emerytury np mundurowym, dobrać się do puli pieniędzy na inwalidów i podnieść najniższą krajową aby mieć na te P O T Ę Ż N E 13 emerytury, więc wychodzi na to że w tej kwestii PO wcale nie oszukiwało i dawało tyle można było.
  • Odpowiedz
@Wodolejec: nonja #!$%@? sami ekonomisci #!$%@? na wykopie. Gosciu jak bys sie znal na ekonomii to bys zarabial godnie a nie siedzial na jakims mikroblogu od rana i glupoty wypisywal
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia jakim kosztem?


@GrafikaUltraHaDe: jak to, "jakim"? Sukcesywne powiększanie długu publicznego. W 2015 zadłużenie wynosiło niecałe 750mld zł, obecnie znacznie przekroczyło 1 bilion. Redukuje się wydatki w inwestycje długoterminowe jak nauka i innowacyjność kosztem bieżącej konsumpcji. To jest powtarzanie pierwszych kroków Wenezueli.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe
Nowy program szkolny co rok(rzeczywiście tak jest?) to zasługa wszystkich polityków po 89roku. Prawica (AWS) najpierw wprowadza gimnazja, a potem znów je likwiduje (PIS). To jest cyrk. PO wprowadziło umowy śmieciowe? Wydaje mi się że wprowadzono je zanim PO w ogóle powstało. PIS za to obiecywał zlikwidować umowy śmieciowe, jedyne co z tego wyszło to ozusiwanie ich. Pieniądze z OFE były dwa razy zarabane raz za PO raz za tego
  • Odpowiedz