Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Herubin: to była platforma BiS. Przypomnij sobie co mówiła PO w 2007, a co było po wyborach. Nowoczesna miała te same postulaty, o które po powstaniu platformy głosił Tusk. Teraz nie przeszkadza im bycie w koalicji z SLD i komunistą Zandberiem. Taka to była wolnościowa partia.
  • Odpowiedz
: no ale cotam jest takiego konserwowego, brak adopcji przez elgiebete?


@BalonowaSuka: no na przyklad. Albo brak legalizacji aborcji. Chcesz to glosuj, ja nie oceniem ale to nie są poglądy liberalne swiatopoglądowo i tacy ludzie jak ja nie zaglosują na nich przez to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DonTom: bo nikomu kto rządzi mediami i ma kasę na tym nie zależy. Media manipulują społeczeństwem, a wybory to gra, a nie realny i przemyślany wybór ludzie. Teraz w TVN zacznie się szkalowanie Dudy i pokazywanie zamówionych sondaży w których Trzaskowski zyskuje, natomiast w TVP z Dudy zrobią świętego, a Trzaskowski będzie diabłem wcielonym. Wniosek? Masz media, liczysz się w polityce. Nie masz? Możesz do usranej śmierci startować i mieć
  • Odpowiedz
@Snowdr0p: wynik Żółtka wszystko wyjaśnia - w tym kraju nie może być normalnie, bo społeczeństwo jest podzielone na tych, co chcą gazować gejów, albo wieszać księży. Trzeciej "siły" nigdy nie będzie.
  • Odpowiedz