Wpis z mikrobloga

Przetwornik amunicji – po osiągnięciu piątej rangi odblokowany zostaje przetwornik amunicji, który pozwoli wam wymienić niechcianą amunicję na taką, której naprawdę potrzebujecie!

Przetwornik amunicji znajdziecie w sekcji Zasoby w menu budowy C.A.M.P. Dostęp do przetwornika amunicji po jego umieszczeniu zyskacie poprzez dołączony do niego terminal.
W terminalu znajdujecie amunicję, którą chcecie przetworzyć, i określacie ilość do przetworzenia. Wskazana amunicja zniknie, a wy otrzymacie punkty amunicji (do pewnego limitu).
Zachowane punkty amunicji będziecie mogli następnie wydać na preferowany rodzaj amunicji.
Inni gracze będą mogli używać terminala przetwornika amunicji, aby zyskać dostęp do zgromadzonych punktów amunicji, a więc postawcie jeden dla wygody waszych znajomych mieszkańców pustkowi!

Wow wreszcie nie będę musiał z bólem serca wywalać ammo, chociaż i tak wolałbym możliwość sprzedaży ( ͠° °)

#gownowpis #gry #fallout #fallout76
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wanzey nie wiedzialem jutro rano sprawdzam... co by nie bylo info prawilne dla mnie :) ja nie wywalalem ale wrzucalem w sklep za free jedyne co platne u mnie bylo to 5mm .50 i do shotguna
  • Odpowiedz
@nemo007: Wczoraj wystartowało nowe wydarzenie, w którym zbierasz punkty za wykonywanie wyzwań. To urządzenie jest nagrodą za dotarcie do piątego poziomu.

@Wanzey: Raczej sprzedaży amunicji nigdy nie wprowadzą, bo zaburzyłoby to gospodarkę. Ja bym wolał, żeby zwiększyli dwukrotnie ilość kapsli posiadanych przez handlarzy.
  • Odpowiedz
@Desolator: @nemo007: W sumie to dzisiaj pograłem tak z 2 godzinki i automat już wbity XD Reszta to bardziej kosmetyczne pierdoły, kapsle, atomy i te pudełka śniadaniowe to ewentualnie się porobi
  • Odpowiedz