Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrKittens: plus jeszcze starsze babcie. na twitterze też można w sumie spotkać dużo osób, które głosują na pis mimo wszystko. jak się zarejestrowałam na twittera i po spędzeniu tych godzin na wykopie, który ma antypisowskie podejście, zobaczyłam że ludzie naprawdę głosują na dude + są młodymi osobami, to doznałam lekkiego szoku tbh
@trupizm:
https://tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020
Tak patrząc tutaj to nie pomyliłem się w moim opisie. Na Dudę głosują robotnicy, rolnicy, bezrobotni, renciści głównie z podstawowym oraz zawodowym wykształceniem. Specjaliści, dyrektorzy, studenci głosują głównie na Trzaskowskiego (ogólnie ludzie z wyższym). O czymś to świadczy trochę.

No ja na facebooku nie widziałem, a na Twittera nie zaglądałem zbytnio (możne i lepiej)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrKittens: twitter to jest taka trochę mieszanka w sumie z tego co obserwuje, znajdą się tam pisowcy ale jest też dużo młodych osób (duża część pewnie nawet niepełnoletnich) i były też takie fajne akcje jak #dudaisoverparty czy inne takie. o wiele bardziej zróżnicowany niż wykop pod tym względem imo. a ten wykres to jest przykry, jak głowę państwa wybiorą emeryci i bezrobotni to będzie, z całym szacunkiem, raczej tragedia narodowa