Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#logikarozowychpaskow #tinder

Dwie dziewczyny (jedna 22, druga 24), z którymi juz jakis czas pisalem zapytały sie czy mam Instagrama, Facebooka oraz jakies inne social media (nie sprecyzowały jakie, może chodziło o TikToka xD). Rozmowy do tego czasu szly bardzo dobrze az do czasu jak napisalem, ze nie mam Instagrama a na Facebooku mam maksymalne ustawienia prywatności, ani jednego zdjęcia i ogólnie malo informacji o mnie (bo jestem świadom jak Facebook o nie 'dba' ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Znajomych tez mniej niz 100 ale to faktycznie sa moi znajomi a nie ludzie, z ktorymi sie nie witaja inni ludzie mimo, ze maja ich w znajomych (a maja po 1000+ 'znajomych').

I tym dziewczynom sie to nie spodobalo, bo najprawdopodobniej cos ukrywam xD, moze dziewczynę albo cos jeszcze, czaicie? Tak, ukrywam to, ze jestem seryjnym morderca xD. Zszokowała mnie ich logika, jedna napisała, ze sie obawia, bo jestem niczym duch. Zakonczylem z nimi znajomość rzecz jasna.

Serio, social media juz niektórym ludziom wyżarły mózgi i jak ktos nie pokazuje co ma do jedzenia albo gdzie byl na wakacjach to jest podejrzany. Bardzo dziwne rozumowanie.

Oczywiście sa i normalne dziewczyny, ktorym to nie przeszkadza lub takie, ktore w ogóle sie o takie rzeczy nie pytają.
  • 13
  • Odpowiedz
@dnasstorm tak wyglądają obecnie realnia rynku matrymonialnego - jak one mają stu spermiarzy już na twoje miejsce, to mogą najbardziej absurdalne powody do odrzucenia wymyślać i ryć w kandydatach jak dzik w żołędziach
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ja jakis rok temu również usunęłam social media, gdy jeden gościu mnie wystalkowal i groził ze przyjedzie do mojego miasta i cis mi zrobi. Od tamtej pory na nic nie wrzucam swoich zdjęć, nie mam widocznych informacji i może z 80 znajomych (czyli osoby ze szkoły, znajomi i rodzina, 0 randomow)
Co prawda używam snapa, ale na niego również nie wysyłam swojej twarzy, o ig nie wspominając. Musimy chronić
  • Odpowiedz
@dnasstorm: sporo osób teraz rezygnuje ze zbyt aktywnego uczestnictwa w social media I uważam to za dobre i zdrowe podejście. Sama nigdy nie miałam ani Snapchata ani Instagrama, FB tak, ale nie korzystam w celu wstawiania swoich zdjęć, a czytania tego co mnie interesuje i utrzymywania kontaktu ze znajomymi. Chyba najbardziej aktywna jestem na wykopie z tego wszystkiego xD
  • Odpowiedz