Wpis z mikrobloga

Jak to #rozowepaski robicie ?
Facet zbiera różne szpargały, każecie(sorry sugerujecie) aby porządek zrobił i wywalił to.
Facet wyrzuca i jeb za 2 dni to potrzebne.

Ale jeszcze lepiej, w mieszkaniu pełno różnych nieprzydatnych "śmieci", w tym wypadku dosłownie.
Czasem przyniosę ze sklepu jakiś karton i zbuduje dla córki, a to zamek, a to sklep a to łódź, różnie, tanio i fajnie bo córa 4 lata od razu mi pomaga i dzięki temu widzi jak co można łączyć.

Te kartony to śmieci, trochę,czasem się walają, tak było i teraz.

Jeden karton mi przypadł do gustu ze względu na grubość, w sam raz do zbudowania modelu.
W mieszkaniu jest dużo innych walających się, ten nawet ułożyłem z boku aby się pod nogami nie walał.

Mej ukochanej nie ma, pojechała do rodziców, więc jest chwila, szukam tego kartonu nie ma, akurat tego nie ma, inne są, tego który potrzebuje, nie ma, noż kurde NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!1

Ukochana wyrzuciła przed wyjazdem :/, AKURAT TEN!!!!!!!!

#kobiety jak wy to robicie, że chwytacie się nie za to co trzeba jeśli chodzi o prządki w #meskiswiat ?

#gorzkiezale #takiezycie #jakzyc
  • 7
  • Odpowiedz
@BajerOp:
Jak wróci każę jej przynieść ten karton ze śmietnika i będę nim ją napierdzielał aż spuchnie :D

Albo nie, wezmę ten grubszy co zostawiła i jak będzie krzyczeć powiem:
"Widzisz tym cienkim by mniej bolało" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Doment: serio wszystkie różnice między jedna kobieta, a jednym facetem to kwestia płci wedle Ciebie?

U mnie to mąż jest przeciwny gromadzeniu rzeczy, a ja lubię zbierac, "bo się przyda".
To kwestia zwyczajów, wychowania, a nie płci...
  • Odpowiedz