Wpis z mikrobloga

Z okazji #wybory część wykopków urządziła sobie kpiny ze starszych osób.
Tymczasem to oni wylądowali na księżycu, stworzyli komputery, telefony których używacie, odbudowali od zera warszawę i resztę polski, przeżyli komunizm itd.
Typowa młodzież dziś zamiast czytać jak ci starsi Dostojewskiego ogląda patosteamy a jedyne co stworzyła to kanał na tictocku z fimikami typu "piss my dress challenge" :D
Tak tylko przypominam, że mądrość przychodzi z wiekiem. I choć sam nie jestem w tej grupie, mam do niej spory szacunek, czego i Wam życzę.

p.s.
A "dzbany" są wszędzie, bez względu na podział.
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak ci starsi Dostojewskiego


@surlin: odniose sie tylko do tego

W "Zbrodni i karze" na zeslaniu Polacy to byli trzymajacy sie ze soba buraki, zero checi pogadania z innymi wiezniami, zero chrzescijanskiego milosierdzia. Wczesniej jesli dobrze pamietam podczas przygotowan do pogrzebu Marmieładowa byl jakis polak co zapieprzal pomagac byle tylko go pochwalono
  • Odpowiedz
@Kismeth: Naucz się historii dziecko XD. Najpierw w stołówce nie było kotleta więc był strajk. Póxniej strajkowało coraz więcej ludzi i upadł komunizm. Tak upadł ze do dzisiaj postkomuchy nas okradają i nami rządzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@surlin: to teraz sobie pomyśl przez chwilę w jakim wieku byli ludzie którzy na ten księżyc polecieli i odbudowali Warszawę i nie mówię tu o robotnikach tylko tych co planowali pracę i zarządzali.

Idąc twoim tokiem rozumowania to ja też właśnie wysyłam rakiety w kosmos i buduję komputery, mimo że prawdopodobnie nic aż tak przełomowego nie osiągnę.

Skoro uważasz przeżycie komunizmu za osiągnięcie to chyba musisz poprosić mamę żeby Ci medal z kartofla dała za to, że przeżyłeś to co się ostatnio
  • Odpowiedz
Niech sobie odbuduwuja co chcą, to jest normalna praca, od tysięcy lat ludzie kładą cegłę na cegłę, kamień na kamieniu budując wielkie konstrukcje. Bo mają taką pracę.. Teraz też są robotnicy którzy wznoszą wieżowce, będziesz im za 50lat padał do gały i wychwalał, jak to robisz teraz ze starym pokoleniem?? Ja też pomagem w robieniu podjazdu, gdzie są moje kwiaty i tablica pamiątkowa. Bo jak dla mnie to jest podobna praca, nie
  • Odpowiedz