Wpis z mikrobloga

Przeczytalem oswiadczenie bitbay raz jeszcze i stwierdzam ze przeciez to jakis totalny absurd i tylko idiota moze w to uwierzyc.

Rzekomo pan S nie zna goscia ktory mial wreczyc lapowke i uwaza ze jest to osoba nie zwiazana z nimi. Jedyne co maja to nagranie glosu. Do spotkania z dziennikarzami nie doszlo (wiec nie mogli go obserwowac). Jackowskiego zatrudnili ktory na podstawie probki glosu ustalil osobnika z dokladnoscia do imienia i nazwiska biorac pod uwage 30 milionowa populacje Polski?

Niektorzy musza sie naprawde obudzic, jesli wierza w takie bajki.

#bitcoin #kryptowaluty #bitbay
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O #!$%@?. TO JEST CORAZ LEPSZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz ten typek gada o tych zdjęciach siana. On mówi że on im wysłał te zdjęcia bo tak było ustalone z nimi. Że to była ściema. Taaa #!$%@?. Idioci tp nagrali przecież przed programem i nei wiedzieli że tak to będzie wyglądało.
Ale przecież w materiale nie było nic nawet pokazane że ktoś coś wysłał. Po prostu pokazali
  • Odpowiedz
A i ściemnia że prokuratura odmówiła "wszczęcia"... Odmówili bo to gestia prokuratury pozwolenia na zrobienie przez cbś tej akcji. Nie widomo czemu nie wydano zgody, #!$%@? wie. Ale dlaczego w ogóle prokuratuta to daje? BO TAKA PROWOKAZJA MUSI MIEĆ ICH ZGODĘ. W końcu chcą "popełnić przestępstwo" chcą odebrać łapówkę i to udokumentować. No ale #!$%@? żeby to było możliwe muszą być zwolnieni z odpowiedzialnosci karnej. No bo to śmieszne al muszą sami
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: @cyberpunkbtc: Dla sportu wpisz sobie bitbay na youtube i wybierz ostatnie 24h albo 1 tydzien i materialy zwiazane ze sprawa. Nastepnie poczytaj komentarze, jak i rowniez wejdz na grupe bitbay na facebooku.

Ja po tej akcji zdalem sobie sprawe ze ludzie to sa jednak debile. Zero wyobrazni o mozliwych dalszych skutkach. Nie dziwi mnie ze co chwile slyszymy ze kolejne tys osob zostalo oszukanych.

Wystarczy rzucic jakies
Dorodny_Wieprz - @cyberpunkbtc: @cyberpunkbtc: Dla sportu wpisz sobie bitbay na youtu...

źródło: comment_1593352776CHBHEGfwInbRboBxpq4HHo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: W gruncie rzeczy ten reportaż nie jest jakiś szokujący, a jedynym oskarżeniem jest to, że działalność giełdy została zapoczątkowana z brudnych pieniędzy, czego nie da się jednoznacznie udowodnić. Co prawda sam materiał jest tak przygotowany, aby zaszokować nieobeznaną w temacie widownię, ale oprócz tych powiązań nie ma w nim nic nowego o czym nie byłoby wcześniej wiadomo i w mojej opinii eksperci zaproszeni do studio dobrze naświetlili temat.
  • Odpowiedz
@venom_inside: @plaisant: Przecież gdyby Suszek w takiej sytuacji powinien zrobić coś innego. Powinien złożyć pozew przeciw TVN za manipulację, oczernienie Suszka że chciał popełnić przestępstwo.
I co najlepsze, żadnych tych idiotycznych aktorów (wiadomo ze nie istnieją nawet).
Suszek mógłby w 5 minut udowodnić że to kłamstwo i wygrać.Wystarczyłoby wezwać na świadka prokuratora, albo oficjalne zapytanie do prokuratury. Czy potwierdzają ze TVN się z nimi kontaktował i CBŚ wnioskowało o pozwolenie na przeprowadzenie takiej prowokacji.Jeśli tak to czy odmówiono im? Tak, dziękuję dobranoc...
Koniec. TVN przeprasza przed Faktami :D

@Bitbay: Widzicie? Jedne prosty trick. Zaoramy TVN? Rozumiem że będziecie walczyć o przeprosiny? W końcu kilka milionów ludzi obejrzało te pomóienia że Siwy chciał wręczać łapówkę. Jak można odpuścić? WIeć zostawiacie to? Cała polska będzie
  • Odpowiedz
W gruncie rzeczy ten reportaż nie jest jakiś szokujący


@kamil-wasniewski: Ja wiem, ale ja się nie odnośże do reportażu bo to inna kwesta, cała na inny wątek.
Mnie te dziury logiczne Siwego z dowodach w oraniu TVN mnie #!$%@?ą.

A reportarz no co? W zasadzie gdyby sięwy nie chciał dawać w łąpę to by sporto stracili
  • Odpowiedz
@plaisant: @cryptonews_win: Oooo. Teraz słyszę że Suszek chce niby pozywąć TVN. Oczywiście nie o udowadnianie tego że to ściema z łapóką. WIedzą że prokuratura wiedziała o tym a cbś chciał kontrolowane przyjęcie zrobić. TEGO NIE PORUSZĄ NIE BEDZIE WALI O TO ŻE TO ŚCIEMA BYŁA.

I Suszek gada że to pewnie bedzie wieloletnie proces... No wiadomo :D
O ile będzie jakikolwiek proces to wieloletni nikt o nim nie będzie pamietał.

Identyczna technika ja z trojexx. Na gorąco naściemniać, pokazać że druga strona kłamie a bimbay święty
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam na ile Ty możesz mieć do czynienia z urządzeniami o których mówisz. Podejrzewam,że jedyne co to je widziałeś na słupach. Ponowie pytanie, bo widzę, że jak to w zwyczaju ciemnoty mają udajesz, że pytania nie słyszałeś: Pokaż mi monitoring, który trzyma nagranie 6 miesięcy.Czekam.


@jurekogorek666 - po raz 3 i ostatni zapytam j.w.
  • Odpowiedz
@cryptonews_win: możliwe to jest u mnie w firmie trzyma się nawet dłuższy ale poklatkowy, czyli zdjęcia, chodzi o proces reklamacji od klienta,

Ale nie ma to nic wspolnego z tym co bredzi jurek, żaden detektyw by nie dostał wgladu w monitoring mojej firmy, nawet ten zewnętrzny, mógłby dostać co najwyżej kopa w dupę od ochrony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz