Wpis z mikrobloga

@arrent: no to ładnie będzie od poniedziałku jak ludzie będą chcieli ominąć ten kawałek pszczyńskiej jadać od Katowic Gospodarczą, Górniczego Dorobku, Szopienicką, Mysłowicką, Kolistą
  • Odpowiedz
@Marekexp: Gdzieś czytałem że zamknięcie nieoficjalnie co najmniej 3 miesiące


@sylwke3100: Też mi się to w oczy rzuciło, ale i tak 3 miesiące wydaje się mega mało. To totalne gdybanie, bo w sumie skąd możemy wiedzieć, ale stawiam, że przynajmniej z 5 miesięcy to potrwa.
  • Odpowiedz
Górniczego dorobku rozkopana. Jest jeden pas. Jeździ się tam rozwalonym chodnikiem gdzie 2 auta ledwo się mijają. Skręt na światłach z Szopienickiej awykonalny. Piotrowice rozkopane, rok opóźnienia. Pętla brynowska zwężenie od poltororoku. Brynowska zwężona. W urzędzie nie ma ani jednego mądrego który by to potrafił skoordynować. Masakra
  • Odpowiedz
@Marekexp: Ja sobie doskonale zdaje sprawę że to nawet z rok może potrwać ale powiem tragedia

Górniczego dorobku rozkopana. Jest jeden pas. Jeździ się tam rozwalonym chodnikiem gdzie 2 auta ledwo się mijają. Skręt na światłach z Szopienickiej awykonalny. Piotrowice rozkopane, rok opóźnienia. Pętla brynowska zwężenie od poltororoku. Brynowska zwężona. W urzędzie nie ma ani jednego mądrego który by to potrafił skoordynować. Masakra


@tybbet: Człowieku tu jest totalnie Burdel -
  • Odpowiedz