Wpis z mikrobloga

z 5 razy podchodziłem do Rdr2 i za cholerę nie mogę


@piolem: mam to samo :/ Dobrze, że nie zapłaciłem za nią złamanego grosza. Ale Wiesiek 3, albo Division 2, albo Destiny weszły bez problemu. Kusi mnie TLOU2, ale bym musiał kupić konsolę :)
  • Odpowiedz
@Deleter29: ja mialem na odwrót z Sekiro, jezu jak polecam ta gierke kazdemu, to bylo mistrzostwo, nawet zonie nie przeszkadzalo, ze gram ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile #!$%@? dostalem w tej grze od bosow ale ukonczylem ja i zona byla dumna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Deleter29: Musisz sobie znaleźć niszowy gatunek jaki cię wciągnie. Ja znalazłem trudne przygodowe gry logiczne. Najlepiej jeszcze takie bez ekwipunku, koniecznie kartka papieru potrzebna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KorwinizacjaPrzelyku: jakbym napisał to ja xD

Rzeczywiście jedyne gry w jakie jestem w stanie się wciągnąć to soulsy. Niestety większość fabularnych gier z wiekiem wydają się strasznie płytkie, infaltylne i bezsensowne.
  • Odpowiedz
Siadłem do Wieśka 3 na potato pc xD to bolało moje oczy ale na lepszego mnie nie stać na razie... I jak siadłem tak wstałem po 8h piwniczenia non stop, dnia wolnego już nie miałem xD

Ale ledwo udało mi się od gierki odciągnąć by zagrać w przyszłości na czymś co chociaż średnie uciągnie. XD

Polecam też surviving mars i nawet to debilne ARK evolved na singlu mnie wciągnęło xD to wygląda
  • Odpowiedz
@Deleter29 tez tak mialem przez ponad rok. Po prostu nie mialem odwagi wyjść poza moją bańkę i zagrałem w nowa gre na spontanie. W pierwsze 3 dni nabilem 43h. Odreagowane
  • Odpowiedz
@Deleter29: ja #!$%@? jaki rel xDDDDDDD mam tyle gier do skończenia, a nie chce mi sie w nie grać i zaczynam nowe, których też nie kończe. A potem już zapominam co w nich było i tym bardziej nie moge ich skończyć. W rdr2 gram od grudnia 2018 XDDDD
  • Odpowiedz
Ja mam natomiast tak, że gra online w takie gry jak Rocket League, FIFA, czy Modern Warfare jest ok, ale jakakolwiek fabularna to już mam tak, jak większość z was.

Moje 3 gry fabularne, które „ostatnio” przeszedłem:
-MGSV (jestem fanem serii od lat 90) w 2015
-W3 przejście pierwsze w 2016
-W3 przejście drugie w 2017
  • Odpowiedz