Wpis z mikrobloga

@Arveit: No jak się robi 5k golda w ciągu 22 minut to można. Jaki jest sens w zabieraniu przeciwnikowi wizji jeśli przeciwnik tej wizji nie potrzebuje?
@Elec: przestan grac ta leona xD ona jest straszna jak team nie potrafi wejsc za toba. Wczoraj chyba był taki mecz (ale nie wiem jaka liga), w LCS/LPL/LEC/LCK ogladalem i kolo mial leone. Każde wbicie jego to było praktycznie na deda z nadzieja ze jego team zrobi po tym robote. A oni sa dosc zgrani i szkoleni przez jakichs ludzi jeszcze. A tutaj grasz z randomami.
@Elec: no ale jak mozna nie kupić ani jednego pinka? Ja kupuje zawsze dwa pinki na każdym recallu, przeciez to nawet doraźnie sprawdzic czy ktos za sciana nie stoi albo postawic junglerowi warda na campie zeby mial info czy #!$%@? czy nie. I czyscic wizje enemy dzunglerowi z campow. To podstawy supportowania sa...

Twoja wizja po lewej, moja po prawej na przykładzie losowej gry (ja bronze 1)
źródło: comment_1593271794NKgwYETP7ARzrPXeuUv1jo.jpg
@Elec: chłopie, jesteś supportem a nie carry. Twoje zadanie to dawanie informacji drużynie a na drugim miejscu ewentualny engage/cc/enchant/tankowanie i ucieczka w zależności od postaci, żeby nie oddać golda. A patrząc po statach to ani w teamfightach nie bierzesz zbytnio udziału, ani nie wspierasz swojej dżungli ani innych linii informacjami.
Jakie Ty chcesz itemy składać? Drogie nieprzeznaczone dla supporta? Nic dziwnego, że Cie nie stać, jak kupujesz sunfire który kosztuje 2700
@Elec: XD? przeciez wardy masz za darmo z support itema, dlatego zawsze zmieniasz warda na czerwonego. jak ci szkoda 75 golda na warda to kupujesz jednego i dajesz w miejsce w ktorym go nie zniszcza od razu, ale bedzie przydatny. ile niby musialbys kupic wardow za 75 golda zebys mial tylko 1 item, 30? 60? mentalnosc iron4
@Elec: Nie rozumiesz chyba idei supportowania i broń boże nie jest to żaden atak w twoją stronę. Kończysz bardzo drogi jak na supporta item, który dodatkowo w żaden sposób nie wspomaga carrego+biegasz w 22 minucie bez butów, mając 7 lvl na leo, więc chyba minimalne ogarnięcie posiadasz. Do tego klasyk supportów z niskich dywizji czyli wardy+żółty trinket, gdzie na leonie powinieneś mieć czerwony praktycznie od okolic 6 lvla bo grasz z
w tej grze to w ogole nie ukonczyles tego support itemu. Jak nie zbierasz nim golda to sie nie dziwie, ze tego gola nie masz XD


@nariish: Ten support item jest zależny od mojego adc, który częściej się odradzał niż był na linii XD

A patrząc po statach to ani w teamfightach nie bierzesz zbytnio udziału


@Arveit: No taki już żywot leony, że w statach tego nie widać. Chociażbym stanął
@Elec: rozumiem, że pisząc "leagueofcancer" masz na myśli siebie? xD
W dodatku usprawiedliwiasz swoje podstawowe błędy i ciągle myślisz, że "dajesz radę". Posłuchaj trochę rad kolegów, a zacznie Ci lepiej iść. Wizja jest ważna, nie rób sunfire na leonie. Jako support też można carrować, ale robisz to przez wypracowanie przewagi na mapie i wsparcie sojuszników- wizja, itemy wspierające team (shurelya, zeke, knight's vow, redemption). Sunfire to zmarnowany przedmiot tak naprawdę. Jak
@Arveit: no i znów pudło bo jak przeciwny team idzie na smoka to widzę to nawet bez wizji. Problem w tym, że tylko ja jedyny.


@Elec: bo nie masz wizji na mapie xDD wizja jest dla całego teamu, nie tylko dla Ciebie

Jak przeciwny bot zchodzi na smoka, to mój adeker sobie csuje w najlepsze. I tak jest prawie zawsze.


A co ma zrobić, jeśli w pobliżu nie ma Twojego
@Elec: Nie twierdzę, że się nie da, bo jak gierka siądzie to wiadomo, że można pozwolić sobie na dużo więcej. Jednak jako Leona, nie wyobrażam sobie gry bez skończonych butów i bez żadnego zdejmowania wizji, gdzie jak pisałem wyżej, najczęściej starasz się grać wokół właśnie wizji i zaskakiwać przeciwników. Przeglądam probuildsy i widzę, że teraz na leonie #!$%@? się gargulca, potem kończysz buty. Może spróbuj w ten sposób ją budować. No
@Arveit: Słaby ward score? No może i tak. Ale z tymi ludźmi chyba wystarcza xD

bo nie masz wizji na mapie xDD wizja jest dla całego teamu, nie tylko dla Ciebie

Ale zdajesz sobie sprawę, że pinguję im smoka jak #!$%@??

A co ma zrobić, jeśli w pobliżu nie ma Twojego dżunglera? Pójść na pewną śmierć 2v3 a może i 2v4 jak enemy mid zejdzie?

A to już sobie sam dopowiedziałeś,
źródło: comment_15933151387KkEfcBIhF4lIPoq0RR3RD.jpg
@Elec: o #!$%@?, #!$%@?łeś farme jak się dało i jeszcze masz czelność pisać "70cs ez" na czacie? xDDDD
Nie masz pojęcia o roli supporta, uważasz się za boga gierki bo robisz sunfire'a na leonie. Przemyśl trochę to co robisz xD to jest tragedia jakaś.

A wygrałeś tylko dzięki temu Dariusowi. Gdyby nie ten Daro w drużynie to pewnie byście byli rozwaleni w 20 minucie xD