Wpis z mikrobloga

@otootooto: rozbawiasz mnie do łez. Nawet mi cię nie żal. A ty nie dbasz o stylistykę, bo zwyczajnie jej nie znasz, nie umiesz, nie rozumiesz i nie byłeś dość dobry, by ogarnąć własny język ojczysty.
  • Odpowiedz
@otootooto: ty się już wcześniej nie byłeś w stanie pozbierać i ogarnąć. Zanim zaczęliśmy tę zabawną dyskusję.
Żegnam. Wracaj do walenia gruchy, anime i pieprzenia durnot. W końcu na studia byłeś za słaby, to został ci tylko tag i chińskie bajki.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: jak przyjdzie do ciebie osoba bez studiów to już na wstępie jej mówisz, że jest śmieciem, a jak na jakieś nie pójdzie i ich nie skończy w ciągu najbliższych paru lat, to najlepiej żeby wzięła sznur i powiesiła się, aby nie zanieczyszczać świata, który według twoich wysrywów powinien być wyłącznie dla pięknych, wykształconych i idealnych z wielkich miast? Zawsze miałem psychologów za skur**synów, ale ty przebiłaś dno. Ciekawe kto np.
  • Odpowiedz
@Thachi: dobrze gadasz, nigdy nie idź do tych pogardliwych skur***li, jak się ma problemy psychiczne idzie się do psychiatry, a nie do oszustów, którzy i tak srają na ciebie i tylko bredzą kocopoły.
  • Odpowiedz
@otootooto jest różnica pomiędzy "potrzebuje pomocy, bo sam sobie nie radzę" A "ty się #!$%@?, bo wszystkie się #!$%@?, mogę cię obrażać bo nas zniszczyłyscie i chce pomocy" Naucz się widziec te subtelna różnice.
  • Odpowiedz