Wpis z mikrobloga

@otootooto: bardzo chętnię pomogę, w końcu taką wybrałam pracę. Nie pomagam jednak ćpunom, alkoholikom, i nieudacznikom, którzy jedyne co potrafią to obrażać kobiety, bo sobie lepiej radzą w życiu od nich.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson Bo ty na pewno jesteś inna niż wszystkie.Najpierw pomóż sobie a potem bierz się za innych.Nie wiem po jakim kierunku studiów jesteś, ale pewnie psychologii tak zawsze, że jak kobieta idzie na ten kierunek to powody są dwa ma jakieś zaburzenia i drugi to jest tak prosty kierunek, że każdy go ukończy.
  • Odpowiedz
@otootooto: dobrze, że ty niczego nie skończyłeś. Siedź sobie w tym swoim #!$%@? światku pełnym japońskiego gówna i tagów typu #p0lka i #przegryw to twój szczyt ambicji i możliwości intelektualnych.
O psychiatrii czy psychologii gówno wiesz, wziałeś sobie wiedzę, że "każdy go kończy" xD i na medycynę też się każdy dostaje, bo to takie proste żeby ją skończyć :D :D :D :D
Jeżeli ktoś ma zaburzenia, to jesteś to ty. Co?
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson O i widzę, że kategoriami ludzi układasz ciekawe czy jak Twoje dziecko nie będzie miało predyspozycji do skończenia dobrych studiów bo nie będzie w stanie przerośnie je to czy też mu to powiesz pewnie tak bo jak napisałem wyżej nie masz empatii współczucia obce są ci te słowa.
  • Odpowiedz
@otootooto: ta, skończyłeś radiologię xD xD xD Chyba czytać na wiki.
Albo w wykopowych quizie. Masz problemy, żeby ogarnąć słowa jak wierzyć i proste przecinki, ale TY skonczyłeś radiologię hahahahhahahaha xD xD xD
Jakbyś nie zauwazył, to na medycynę byle kogo nie przyjmują. A ty nawet byś nie był w pierwszej setce rezerowywch kandydatów.
  • Odpowiedz
@otootooto: wiesz jaka jest róznica między nami? Że ja dbam o swoje dziecko. Że jestem w stanie zapewnić jej nie tylko to, czego potrzebuje, ale dam jej to, co najlepsze.
Na tym polega wychowanie i miłość. Na pomocy i wspieraniu. No, ale co ty możesz o tym wiedzieć.
A studia sama sobie wybierze. Na pewno będzie mierzyła siły na zamiary, a nie #!$%@?ła, że "nie ma predyspozycji i nie jest dość
  • Odpowiedz