Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: To nie dotyczy kwestii poglądów politycznych, tylko z brakiem pewności siebie i nie do końca odkryciu swojej osoby i seksualności, a także znajomości mechanizmów sterujących dość skomplikowaną i sprzeczną często wewnętrznie maszynerią, jaką jest człowiek. Na poziomie psychologicznym, genetycznym i na to wszystko cywilizacyjnie, kulturowo i środowiskowo jednocześnie.
To dość głębsze, niż bycie prawakiem czy nie.
  • Odpowiedz
@borsiu: kojarze goscia (osiedle matki), ktory trafil na jednostke z fala. Bez pomocy specjalistow sie nie odbylo, a do dzis niestety jest 'pokrzywiony'. Przestal mowic, chodzi zaniedbany. Nie wiem jak z jego rodzicami i czy sie nim jeszcze opiekuja i czy w ogole zyja, bo troche czasu go nie widzialem juz. W kazdym razie wspolczuje ludziom, ktorzy trafiali na takie smieciowe JW.
  • Odpowiedz
@RatedR: miałem okazję być na seminarium wojskowym i wygląda to tak, że starsi wojskowi byli gnębieni to młodsi też będą. #!$%@? podejście żeby się dowartościować. Wyznacznikiem powinna być przede wszystkim siła fizyczna i twarda psychika. Czyszczenie kibli małymi szczotkami, wywracanie łóżek, brak przepustki bez powodu itd., nie wpływa, że człowiek staje się lepszym żołnierzem
  • Odpowiedz
@xewep10:
Taka prawda, w wojsku powinno być wpajane braterstwo i szacunek do towarzyszy, a nie system kastowy i sadyzm Fala tak pasuje do wojska jak pięść do nosa. Najgorsze, że są idioci, którzy próbują to zjawisko usprawiedliwiać, powołując się na wszystkie świętości, a prawda jest taka, że to było zwykłe (delikatnie mówiąc) nękanie serwowane przez grupę niedowartościowanych śmieci.
  • Odpowiedz
@derigen90:
U nas nawet w gimnazjum nie było kocenia, nie licząc kilku brainletów, którzy nie mieli nawet konsekwencji w swoich działaniach. Trzeba być silnym wobec silnych, bycie silnym wobec słabych nikomu nie imponuje, a wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@mikasz:
Takich historii jest w #!$%@?. Faceci z mojej rodziny trafili do relatywnie cywilizowanych jednostek, a takich historii znają na pęczki. Szczególnie zabawne były opowieści o #!$%@? z woja i ucieczkach przed żandarmerią, no #!$%@? ucieczka z Alcatraz się chowa xD
Zastanawia mnie tylko ilu obecnych Boomerów, którzy agitują za obowiązkową służbą wojskową, sami mieli #!$%@?, uciekali, byli na skraju wytrzymałości psychicznej, dzisiaj zgrywa wielkich patryjotów i prawdziwych menszczyzn.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@derigen90: dokładnie, w szkołach też kiedyś było popularne kocenie pierwszaków. Pamiętam jak już byłam w drugiej klasie gimnazjum i mnie dorwało jakiś dwóch patusów. Chcieli, żebym coś tam zjadła, jednak jak wyjęłam podręczniki i pokazałam, że nie jestem z pierwszej klasy to mi dali spokój xD
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko ilu obecnych Boomerów, którzy agitują za obowiązkową służbą wojskową, sami mieli #!$%@?, uciekali, byli na skraju wytrzymałości psychicznej, dzisiaj zgrywa wielkich patryjotów i prawdziwych menszczyzn.

@RatedR: Co drugi,trzeci? Przecież ci co są za OSW to wspominają ją miło bo sobie pognębili słabszych albo w drugą stronę byli w naprawdę powalonych miejscach i przez to chcą dojechać innych aby oni też byli tak samo popieprzeni jak oni bo
  • Odpowiedz
kiedy mężczyzna nie może odbyć stosunku z kobietą przez dłuższy czas.


@CountGrishnackh: my przegrywy żyjemy tak ponad 20 lat i rzadko który rzuca się na innego faceta. Zdradzę ci sekret napięcie można rozładować poprzez masturbacje.
  • Odpowiedz