Wpis z mikrobloga

To jest w ogole k---a hit.

Byłem wczoraj na takim lekkim piwku u znajomego.
Najpierw tło pokój 20m2 - ja, ziomek, wlasciciel mieszkanie z swoja różową w ciąży + bombelek śpiący.

Wszyszcy po 30 lekko no i typowa gadka boomersow - co by było jak byś mial 10lat mniej.

Panna bez większego zastanowienia wywaliła cyt. "zdecydowanie więcej bym sie k-----a bo nie miałam nigdy przygodnego seksu!"

Ja przez chwile zastanawiałem się czy ona to naprawdę powiedziała, jej typ widać było ze mocno zmieszany...szybka zmiana tematu.

#logikarozowychpaskow #p0lka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Firel: Całkiem spoko ze nie widzisz nic co najmniej dziwnego w sytuacji kiedy twoja panna przy twoich znajomych wprost mówi ze chciała by być ruchana przez obcych typów i żałuje ze tego nie robiła jak była młodsza.

W seksie dwojga ludzi którzy sa dla siebie atrakcyjni fizycznie + a-----l dal sie ponieść chwili... spoko kto jak lubi.

ale jak panna mowi po trzeźwemu ze żałuje ze nie dawała d--y obcemym
  • Odpowiedz
@Firel: Parcie na cock carousel jest skrzętnie skrywane przed opinią innych, a w połączeniu z powszechnymi mitologiami o uczuciowej wyższości kobiet nad mężczyznami to już zwykła propaganda. Powiedzą ci zaś prawdę, gdy się pomylą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz