Wpis z mikrobloga

Bardzo "dziękuję" tfu Górnikom i Sanepidowi za "profesjonalne" i "szybkie" podejście do sprawy. Właśnie mija miesiąc odkąd ja moja rodzina jest zamknięta na kwarantannie domowej (ojciec, brat i matka mieli pozytywny) i nie może wyjść chociażby za próg domu. Na wymazy końcowe czekaliśmy 1,5 tygodnia mimo że każdy w domu ostatecznie miał już wtedy wcześniejsze wymazy (na które też musieliśmy czekać jak debile) negatywny ale niestety NAJPIERW GÓRNICY :) teraz czekamy na wyniki z Wrocławia. Mam nadzieję że ich nie zgubią bo to dosyć częste zjawisko i nie będę musiał czekać kolejne 1,5 tygodnia i próbować się dodzwonić o 4 rano do tego pie*dolonego sanepidu. Mam już serdecznie dość tej farsy na temat której szłoby zrobić film. Trzymajcie się od tego gówna z daleka wykopki i tylko ten kto w nie wpadnie zrozumie jakie to jest bagno... Strasznie wykańcza psychicznie tym bardziej jeśli masz świadomość jak bardzo wszyscy mają Cię w dupie i są równi i równiejsi...
#koronawirus
  • 10
@wyk00p Właśnie ciekawi mnie ilu dzbanów się zgłasza dobrowolnie do aresztu na dwa tygodnie a czasem dłużej przy burdelu w naszym sanepidzie. Ale też popieram likwidację tego gówna jak najszybciej, teraz strach jechać choćby do hotelu czy gdziekolwiek gdzie jest się zidentyfikowanym bo w razie czego się wpada w to gówno bez naszej woli.
@Krupier my nie mieliśmy za bardzo wyboru ponieważ ojciec dobija w lipcu do 60siątki, 40 lat przepracowane dawno w zawodzie spawacza, pylice i inne choroby i strasznie go męczyła gorączka a pewnej nocy miał takie problemy z oddychaniem że zabrało go pogotowie. Spędził 3 tygodnie na oddziale zakaźnym w Tychach i powiedział że wolałby się dusić w domu aniżeli znowu tam trafić. To tylko podkreśla jaka to jest padaka. 19:29 wyników dalej
@xVortx: oni stan epidemiczny mogą trzymać nawet 2 lata... ale co to za życie. Problem w tym, ze ktoś kto tego nie przejdzie tak jak Ty nie zrozumie, że to bezsens. Działania nieadekwatne do skali problemu, jeszcze ten burdel organizacyjny i biurokracyjny...