Wpis z mikrobloga

@justguylol: zostal mi jeszcze lek uogulniony,caly czas czuje niepokój i boje sie ze cos sie stanie ale staram sie nie reagowac na to emocjami,mysli musza byc ale jak ich sie nie boisz jak ja wczesniej to zauwazylem ze codziennie jest ich mniej i sie zmniejszaja,np juz nie mysle #!$%@? wieczorem bedzie gorzej albo za 5 minut oszaleje,zemdleje. A jak jest to mowie sobie #!$%@? nie zemdleje,to tylko #!$%@? przez zaburzenie
  • Odpowiedz
@justguylol: jezeli pytales apropo derelki to przemyslec te rzeczy mozesz wiadomo byle by nie nadawac im jakiejs zajebistej wartosci. Jak mialem dd to myslalem #!$%@? nigdy nie przejdzie czemu jest tak #!$%@? dziwnie,powodowalo to ofc lęk i tak w kolko,a gdy pomyslalem jest tak bo mozg odpoczywa od lęku,nie umrzesz,dziwnie jest tylko dla ciebie chwilowo,nikt wokolo nic nie zauwaza ,nic nie robisz inaczej,i odpuscilem myslenie ze jest tak dziwnie. U
  • Odpowiedz
Mądrze napisałeś stary ja tam również trafiłem na forum "Zaburzeni" bo dostałem ataku paniki po dragach życie miałem za bardzo kolorowe... Później psychoterapia i wszystko puściło pozdrawiam i wytrzymałości! Jeżeli się nakręcasz bardziej to się nie dziw że myślisz że masz taki stan. Terapia i praca nad sobą i puszcza a jeżeli nie podejmujesz się leczenia tylko czekasz aż samo puści to niestety tak nie będzie. Jedynie może być gorzej.
  • Odpowiedz