Wpis z mikrobloga

@DESiGNER86 dokładnie. Piotri Paweł na przeciwko uniwerku i obok akademikow to strzelenie sobie w stope. Wszyscy chodzili do dino obok xd. A wystarczylo wsadzic tam biedre, tesco czy carrefoura
@DESiGNER86 a ci blizej wroblewskiego maja lidla. Plusem sukcesji jest kino, pierwszy chyba w lodzi starbucks (teraz mamy w manu jeszcze) i x-com. Ja lubiłam jeszcze bliskosc rossmana i drogerii natura (mam ulubione rzeczy w obu sklepach, bo asortyment sie nie powtarza, a drogerie natura są spotykane rzadziej niz rossman) i chyba byl/jest jeszcze świat ksiązki...
A reszta do znalezienia w pasazu, albo w manufakturze czy w porcie do ktorych mozna bylo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DESiGNER86: powoedzialbym raczej przeciwnie, że do upadku przyczyniły się te ciągle spekulacje, że będzie to niewypał. Niestety było to miejsce trochę bez charakteru i cechy przewodniej, powinni się bardziej skupić na usługach i większym otwarciu obiektu na przestrzeń.
Szkoda, bo studiując często tam chodziłem, przez to że władze polibudy są tak nie ogarnięte że nie są w stanie zapewnić ludziom na wydziale żadnej rozbudowanej oferty usług na swoim ogromnym terenie, nie