Wpis z mikrobloga

Ej Mirki i Mirabelki, to jak według Was jest z tym Hołownią? Wierzycie w to, że jest to naprawdę niezależny kandydat na prezydenta? Czy kolejna pacynka, której zadaniem jest wykreowanie nowej siły politycznej w Polsce (miał to zrobić początkowo Ryszard Petru i jego NowoczesnaPL, ale nie wyszło), gdyż szyld PO jest już zużyty i ludzie, którym nie są na rękę rządy PiSu, potrzebują nowej partii, które będzie działać w ich interesie (wiem, brzmi trochę jak pseudoteoria spiskowa xD)?

Bo ja podejrzewam, że teraz generalnie plan jest taki, że Hołownia przegra w pierwszej turze, ale zdobędzie te 10%. Zacznie budować struktury i przed następnymi wyborami znowu będzie promowany ze swoją partią jako "nowa, świeża siła polityczna w Polsce" i będziemy mieć Nowoczesną 2.0.

#wybory #4konserwy #neuropa #holownia #polityka
maciorqa - Ej Mirki i Mirabelki, to jak według Was jest z tym Hołownią? Wierzycie w t...

źródło: comment_1593182068Qqj3xhboGJL1Z2Vzu2FeyR.jpg

Pobierz

Czy wierzysz w to, że Hołownia jest w 100% niezależny i nikt za nim nie stoi?

  • Tak 43.5% (64)
  • Nie 56.5% (83)

Oddanych głosów: 147

  • 30
  • Odpowiedz
@MattJedi: a no jest logika. Dudę trzeba odsunąć, ale PO w cale nie lepsze, tym bardziej że Trzaskoski ma o wiele więcej elektoratu negatywnego i mniejsze szanse w drugiej turze niż SH. A poza tym nie trzeba się z SH zgadzać w 100 % żeby na niego głosować
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Tylko że zgodnie z tym co przyznałeś, to głosując na Hołownie nie głosujesz na Hołownie i jego poglądy. Tylko na jakichś typów za jego plecami, o których nie wiesz prawie nic, albo w ogóle nic.
  • Odpowiedz
@MattJedi: inaczej głosując na Rt albo Dudę masz 100 % szansy że głosujesz ba typów za jego plecami czyli wybór pomiędzy #!$%@? kraju a dalszą wojna polsko polską.

W przypadku SH są to tylko domysły ludzi próbujących zdyskredytować Hołownie, a tak naprawdę nikt za nim nie stoi bo na samą logikę, na #!$%@? miałby się tu pchać ? Był sławny, ma kupę kasy, wygodne życie no po co ?

Po
  • Odpowiedz
@maciorqa: faktem jest, ze fundusze na obecna kampanie wyborcza zebral za pomoca zbiorki obywtalskiej. czy na samym poczatku po ogloszeniu swojego startu bazowal na swoich oszczednosciach, czy zostal przez kogos zasponsorowany - ciezko stwierdzic. nawet jesli ta druga opcja to tak dziala polityka. jesli ktos chce stworzyc nowa sile polityczna, to musi wpakowac w to pieniadze i znalezc do tego ludzi - chocby takiego Holownie. niekoniecznie musi to byc zjawiskiem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MattJedi: Hołownia na zarzuty dotyczące domniemanych pleców Cichockiego i innych jego współpracowników odpowiadał wielokrotnie na swoich live'ach. Polska musi się w końcu nauczyć, że w republice semiprezydenckiej prezydent nie może forsować ustaw dotyczących gospodarki, ale może i powinien być przedłużeniem władzy narodu nad własnym państwem. Hołownia to oferuje bez kreowania się na Nieustraszonego Wodza, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Stąd wizja prezydentury opartej o ekspertów i inicjatywy
  • Odpowiedz
@Andy_Bernard:

Hołownia na zarzuty dotyczące domniemanych pleców Cichockiego i innych jego współpracowników odpowiadał wielokrotnie na swoich live'ach.


Gówno prawda. Od wczoraj piszą mi tu jakieś nie wiem czy fanatycy czy trolle Hołowni o tych rzekomych odpowiedziach na live'ach jego, ale nikt nie raczył udowodnić. Nie uwierzę dopóki nie dostanę linka z porządną odpowiedzią na to pytanie. Na wykopie od tego tematu uciekł, wolał odpowiadać na żarty. Jak nie zobaczę odpowiedzi
  • Odpowiedz
@MattJedi: posłuchajmy zainteresowanego: "Wspieram Hołownię od kilku miesięcy. Kiedy podjął decyzję o kandydowaniu, byłem jedną z osób, które poprosił o rozmowę o państwie i różnych jego aspektach. Bardziej intensywnie wspieram go od kilku tygodni

Umówiliśmy się z Hołownią, że jeśli pod koniec stycznia uda się przygotować różne elementy funkcjonowania jego zaplecza, to porozmawiamy o tym, kto poprowadzi sztab. Podjąłem tę decyzję na początku lutego."
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MattJedi: To sobie nie wierz. Nie będę przeglądał każdego live'a po kolei dla jednego reflinka. Powiedzieć, że to gówno prawda, będziesz mógł dopiero po tym, jak sam nie znajdziesz.

To jest ten moment, w którym piszesz, że nie mam argumentów i uciekam od dyskusji. I powtarzam jeszcze raz - odpowiedź jest na live'ach.
  • Odpowiedz
@maciorqa: Nic nie potwierdza takiej teorii. Porównanie tego, jak traktują go proplatformerskie media do tego, jak traktowano Rysia Petru każe mi myśleć, że nie ma żadnych związków z PO.
  • Odpowiedz
@Andy_Bernard:

Powiedzieć, że to gówno prawda, będziesz mógł dopiero po tym, jak sam nie znajdziesz.

XDDD

Określasz swoje stanowisko, a kiedy oczekuję dowodu na Twoje słowa, to mówisz że sam mam szukać potwierdzenia-dowodu Twoich słów? xD Których zresztą i tak jak sądzę nie ma, bo
  • Odpowiedz
@MattJedi: przecież Ciebie prześledzenie powiązań trzy pokolenia wstecz nie przekonały, więc nie będę przeglądał prawie 200h nagrań tylko dla Ciebie. Robicie z tego Cichockiego jakiegoś boga który samym Tuskiem sterował, a nie potraficie uwierzyć, że ktoś chce coś zmienić w swoim kraju i prosi o pomoc kogoś z doświadczeniem? Robicie jakieś teorie spiskowe na podstawie tego, że ktoś pracował w rządzie a nawet nie był w żadnej partii.
  • Odpowiedz