Wpis z mikrobloga

Ej Mirki i Mirabelki, to jak według Was jest z tym Hołownią? Wierzycie w to, że jest to naprawdę niezależny kandydat na prezydenta? Czy kolejna pacynka, której zadaniem jest wykreowanie nowej siły politycznej w Polsce (miał to zrobić początkowo Ryszard Petru i jego NowoczesnaPL, ale nie wyszło), gdyż szyld PO jest już zużyty i ludzie, którym nie są na rękę rządy PiSu, potrzebują nowej partii, które będzie działać w ich interesie (wiem, brzmi trochę jak pseudoteoria spiskowa xD)?

Bo ja podejrzewam, że teraz generalnie plan jest taki, że Hołownia przegra w pierwszej turze, ale zdobędzie te 10%. Zacznie budować struktury i przed następnymi wyborami znowu będzie promowany ze swoją partią jako "nowa, świeża siła polityczna w Polsce" i będziemy mieć Nowoczesną 2.0.

#wybory #4konserwy #neuropa #holownia #polityka
maciorqa - Ej Mirki i Mirabelki, to jak według Was jest z tym Hołownią? Wierzycie w t...

źródło: comment_1593182068Qqj3xhboGJL1Z2Vzu2FeyR.jpg

Pobierz

Czy wierzysz w to, że Hołownia jest w 100% niezależny i nikt za nim nie stoi?

  • Tak 43.5% (64)
  • Nie 56.5% (83)

Oddanych głosów: 147

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2mack:

przecież Ciebie prześledzenie powiązań trzy pokolenia wstecz nie przekonały, więc nie będę przeglądał prawie 200h nagrań tylko dla Ciebie. Robicie z tego Cichockiego jakiegoś boga który samym Tuskiem sterowa

To miło że tworzysz sobie chochoła z którym dzielnie
  • Odpowiedz
@MattJedi: osoby, które się interesują kandydurą Hołowni i słyszały już wszystkie możliwe zarzuty wiedzą, że obawy wyrażone w twoim pytaniu są bezzasadne, ale nikt nie będzie przeglądał 200h live by poszukać pytanie najbardziej zbliżone do twojego.
  • Odpowiedz
@2mack: Nigdy nie odpowiedział na moje pytanie. Wątpliwości są istotne i zasadne, moje pytanie zostało uznane przez niektórych za najważniejsze a przez innych za jedne z najważniejszych w całym AMA na wypoku. Hołownia stchórzył i nie odpowiedział. Nawet z ankiety którą wypuścił OP tego wpisu wynika, że większość wykopków nie wierzy w niezależność Hołowni i ma go za marionetkę. Dalej bezczelnie kłamiesz.
  • Odpowiedz
@Milsz17: Mówiąc Nowoczesna 2.0 miałem na myśli, że jest to druga sztucznie napompowana przez media siła polityczna w Polsce, która ma zgarnąć niezadowolonych wyborców PO, gdyż szyld PO jest zużyty i mało prawdopodobne, żeby ta partia mogła jeszcze odnieść sukces w wyborach. Właśnie taką partyjką była według mnie Nowoczesna. Niestety nie pykło więc teraz jest pompowany Hołownia, i za 3 lata będzie znowu pompowany przed wyborami parlamentarnymi.
  • Odpowiedz