Wpis z mikrobloga

#tlou2 #ps4 czy ktoś przeszedł i ma negatywne opinie? Bo skończyłem i gra mega, zwłaszcza audio dopracowane. Fabuła tez ok, nie wiem skąd hejt
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aleroc: O dżizas, proszę Cie, przeczytaj jeszcze raz całą wypowiedź, bo totalnie nie zrozumiałeś. KAŻDY sequel musi sprostać pewnym wymaganiom fanów i to jest normalne. Trzeba się z tym liczyć i tyle. Poza tym jasno powiedziałem, że nie mam problemu z FAKTEM, iż Joel został zamordowany, ale STYL czy OKOLICZNOŚCI w jakich to zrobiono moim zdaniem mógł być znacznie lepszy.

Nigdzie też nie napisałem, że dzieją się rzeczy niemożliwe, znowu czytanie :)
Nielogiczne:
1) Wspominałem o porzucaniu martwych postaci, a.k.a Owen, Mel, Jesse itd.
2) Wiekowy i doświadczony Joel dał się złapać w pułapkę
  • Odpowiedz
@loziuu:

Nigdzie też nie napisałem, że dzieją się rzeczy niemożliwe, znowu czytanie :)

że fabuła jest po prostu dziurawa...nielogiczna.

czym jest dziurawa fabula jak splotem wydarzen ktore nie maja szans sie
  • Odpowiedz
@loziuu:
In fiction, a plot hole, plothole or plot error is a gap or inconsistency in a storyline that goes against the flow of logic established by the story's plot. Such inconsistencies include things as illogical, unlikely or impossible events
  • Odpowiedz
@aleroc: Jak już kopiujesz coś to kopiuj całość + podaj źródło:
In fiction, a plot hole, plothole or plot error is a gap or inconsistency in a storyline that goes against the flow of logic established by the story's plot.[1] Such inconsistencies include things as illogical, unlikely or impossible events,[2] and statements or events that contradict earlier events in the storyline. The term is more loosely also applied to "loose
  • Odpowiedz