Wpis z mikrobloga

Po przeanalizowaniu mojego budżetu, wszelkich za i przeciw oraz chęci posiadania auta z napędem na tył pozostaje mi do wyboru jedynie:
Wariant A (wersja budżetowa) BMW E36.()
Wariant B (wersja prestiżowa) Lexus IS 200 (gdybym dozbierał jeszcze w ciul).
W głębi duszy uwielbiam starsze, bardziej klasyczne auta, ale żaden nie spełniałby w pełni moich oczekiwań, bo albo za drogi, albo za duży, albo nie trawi gazu.
#motoryzacja #zalesie
  • 18
@Podprogowiec: Dobrze zrobiona 940 od Volvo jest kozacka, ale jak już w głównym wątku napisałem problemem dla mnie też jest wielkość auta, bo nieraz muszę zaparkować w takich miejscach, gdzie landarą prawie 5 metrową bym się nie zmieścił, dlatego po przeanalizowaniu wszystkiego zostały ni E36 oraz Is200.
@niezawodny: No właśnie słyszałem, że IS200 jest za słaby. :/ Ale przede wszystkim bałbym się w nim rdzy, bo mimo cynkowanych blach to podłoga w nim ostro leci i ogólnie kosztów utrzymania. E36 byłoby w tym przypadku znacznie tańsze i w sumie łatwiejsze do naprawy...
@BuryRysiek Is200 będzie dużo tańsze w utrzymaniu niż jakiekolwiek e36 bo się nie psuje.
Podłoga nie leci tylko same końcówki progów zewnętrznych. Reszta jest git jak auto nie było #!$%@? i klejone przsz Henia jakiegoś.