Wpis z mikrobloga

SHIP 0.280.01 (-4.27%)
NASDAQ

Takie perełki są, a w revolucie nie ma, cholera jasna... DEGIRO SZYBCIEJ!

ps. to ciekawosta, jutro niezły odlot może mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 23
@Artur-: Chciałem dziś zarejestrować się (bo w końcu przyszła moja pora), to okazuje się, że nie mogę, bo chcę się zweryfikować za pomocą dowodu osobistego ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to wymaga ręcznej weryfikacji z ich strony, a oni nie mają na to czasu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artur-: tak btw to się nie napalaj też myślałem że na degiro jest wszystko po czym się okazuje że mało co jest są te wielkie spółki ale NewConnecta nie ma wgl prawie z GPW są tylko z wiga także nie jest tego aż tak dużo jak może się wydawać xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artur-: albo wrzuciłeś, że akcje poszły w górę a nie sprawdziłeś, że był reverse split przez co ilośc akcji się zmniejszyła a na koniec poleciał crash i miałem rację? XD
@blinxdxb: właśnie to wrzuciłem, miałem z tego właśnie bekę z odpowiednim 'xD' w spojlerze.. Zaraz się już sypały komentarze, że stwierdziłem iż nie ma to sensu. A co do tego.. Ostatnio poza fajnym dniem wzrostów w USA ciągle niedźwiedzie górą..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artur-: widzialem tamten post i widziałem kiedy skasowałes. Wrzuciłeś screen i dwa linki jeden ten co pisałeś 4 dni temu i link do wyników obecnych, ale nie ogarnąłes ze był reverse split a firma to gówno nie warta splunięcia. Dlugo będziesz kłamać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artur-: nie pominąłem. Tak jak nie pominąłem w tym poście. Czekam na kolejne idiotyczne rady, kłócenie się, a potem kasowanie postów jak się okaże, że nie masz zielonego pojęcia o giełdzie xD dostałeś lekcje a dalej kłamiesz, a ten spoiler to kolejna próba wybrnięcia, tylko najpierw musiałby taki być, a ty chciałeś zabłysnąć, że urosło. Dlaczego się nie przyznasz? Odpisywałem na twojego posta w momencie kiedy się kapnales, że walnales głupotę