Wpis z mikrobloga

no tak, bo wyrazistym kandydatem jest np pan Żółtek który mówi o zlikwidowaniu PIT/CIT i wtedy jest wielka podjarka bo łoooo wyrazisty xD #!$%@? z tym że jest to kompletnie nierealne. Przynajmniej wyraziste co nie?


@peetee: no nie, lepiej głosować na kandydata, który nie ma zdania i w sumie nie wiesz co od niego oczekiwać jak już zostanie wybrany.
  • Odpowiedz
Żółtek który mówi o zlikwidowaniu PIT/CIT i wtedy jest wielka podjarka bo łoooo wyrazisty xD #!$%@? z tym że jest to kompletnie nierealne.


@peetee: Nierealne w opór xD Przecież PIT to względnie nowy wynalazek.
  • Odpowiedz
no tak, bo wyrazistym kandydatem jest np pan Żółtek który mówi o zlikwidowaniu PIT/CIT i wtedy jest wielka podjarka bo łoooo wyrazisty


@peetee: Hołownia był tylko wyrazisty kiedy stwierdził, że "atom to przestarzała technologia" XDDD

Także może nawet lepiej, że się nie wypowiadał wprost, bo by sobie zabrał część elektoratu "ciepłych kluch", które same nie wiedzą na kogo zagłosują (Trzaskowski ma taką samą taktykę i sporą część wyborców w ten
  • Odpowiedz
@SebaD86: Mi to nawet w ogóle nie odpisał. A co do odpowiedzi, to czego można było się spodziewać po człowieku o wyrazistości bułki z masłem. Trochę to wyglada, jakby kiedyś targany emocjami wystartował na prezydenta, a teraz nie za bardzo wiedział po co i co chce własciwie zrobić.
  • Odpowiedz
no tak, bo wyrazistym kandydatem jest np pan Żółtek który mówi o zlikwidowaniu PIT/CIT i wtedy jest wielka podjarka bo łoooo wyrazisty xD #!$%@? z tym że jest to kompletnie nierealne. Przynajmniej wyraziste co nie?


@peetee: zgadza się, przynajmniej wiadomo jakie ma poglądy i co chciałby zrobić. Wtedy można się ustosunkować do tego, czy się z nim zgadzasz, czy nie. Natomiast w przypadku takich wymijających pytań nie masz tak naprawdę
  • Odpowiedz
@pekak: ale jakich wymijających w sumie. Napisał tylko o marihuanie że potrzebne są konsultacje. Na całą resztę masz konkretne odpowiedzi
  • Odpowiedz
no tak, bo wyrazistym kandydatem jest np pan Żółtek który mówi o zlikwidowaniu PIT/CIT i wtedy jest wielka podjarka bo łoooo wyrazisty xD #!$%@? z tym że jest to kompletnie nierealne. Przynajmniej wyraziste co nie?


@peetee: To jak chcesz realności w likwidacji dochodowego to masz Konfederację, która zamierza to osiągnąć poprzez stopniowe podnoszenie kwoty wolnej i jednocześnie systematyczne obniżanie wydatków budżetowych.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: byłem wyborcą Korwina, byłem wyborcą Konfederacji, ale w pakiecie mam zamordyzm i szurów typu Grzegorz Braun. Nie ma dla mnie zgody na dzielenie Polaków na lepszych i gorszych.

Gospodarka jest bardzo ważna, ale nie wolno wylewać dziecka z kąpielą.
  • Odpowiedz
ale w pakiecie mam zamordyzm i szurów typu Grzegorz Braun. Nie ma dla mnie zgody na dzielenie Polaków na lepszych i gorszych.


@peetee: Konfederacja jasno określiła swoje stanowisko mocno krytykując PiS w kwestii m.in. LGBT i przedstawiając swoje wolnościowe propozycje.
  • Odpowiedz
Konfederacja jasno określiła swoje stanowisko mocno krytykując PiS w kwestii m.in. LGBT


@wojtas_mks: zbyt dobrze znam Korwina, Bosaka i Brauna żeby się nie domyślić jakie wykluczające podejście mają do kazdej odmienności.
  • Odpowiedz
@peetee: no ale pytanie o legalizacje marihuany, Szymek chce zgłębiać i analizować temat xD
powstało pierdyliard publikacji na ten temat, pół świata juz legalizuje i czerpie zyski na tym.
a Pan Hołownia chce ANALizowac temat xD
  • Odpowiedz
no tak, bo wyrazistym kandydatem jest np pan Żółtek który mówi o zlikwidowaniu PIT/CIT i wtedy jest wielka podjarka bo łoooo wyrazisty xD #!$%@? z tym że jest to kompletnie nierealne. Przynajmniej wyraziste co nie?

@peetee:

albo Bosak którego kontrowersyjne poglądy to oczywisty sarkazm i ironia a kwestiami gospodarczymi martwić się będzie Mentzen. Hołownia w przeciwieństwie do Krzysia ma świadomość że ewentualna wygrana wyborów prezydenckich nie daje w pakiecie stanowiska
  • Odpowiedz
@peetee: Akurat kwestoa likwidacji PIT nie jest to nierealny pomysl. Zbyt duzo osob mysli ze to niewiadomo jaka operacja. Pit/cit to bardziej podatek polityczny niz strikto ustawiony pod dochodowosc
  • Odpowiedz