Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@sensi

Na pewno nie podpisze niczego co jest niezgodne z jego sumieniem.


No i o te sumienie chodzi. Jakie ma poglądy? Bo ja nie wiem co on byłby zdolny podpisać a czego nie.
  • Odpowiedz
@SebaD86: on już parę razy mówił, że tu gdzie temat jest kontrowersyjny, gdzie jest otwarty na dialog, to odsyła go z powrotem do sejmu i w ten sposób musi dana ustawa uzyskać 3/5 głosów żeby obejść veto prezydenta, to jest dla niego taki mechanizm, który ma zapewnić to, że danej ustawy chce zdecydowana większość Polaków a nie tylko jedna partia, czy nawet on jako prezydent. A co do sumienia, to
  • Odpowiedz
@sensi

Dla mnie Hołownia jest jedynym sensownym kandydatem bo jest bezpartyjny.

A dla mnie to jest support Trzaskowskiego. Odebrał mu trochę głosów, ale odebrał też innym ludziom. Skoro przed II turą powiedział, komu rozda głosy, to dla mnie jest skreślony. A bezpartyjny nie jest na 100%
  • Odpowiedz
Skoro przed II turą powiedział, komu rozda głosy, to dla mnie jest skreślony.


@SebaD86: co? lol, jeśli to jest kryterium wyboru kandydatów, to szkoda że masz prawa wyborcze. Jest świeżym kandydatem, więc zrozumiałe, że każdy podrzędny dziennikarzyna będzie się pytał go na kogo zagłosuje w druiej turze bo jest ryzyko, że do niej nie wejdzie. Hołownia powiedział, że nikogo nie będzie namawiał na głosowanie na konkretnego kandydata, sam jedynie nie
  • Odpowiedz