Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? i drażni szczęście streamerów. Ja rozumiem że oni zbierają klipy i montują i wychodzi że mają takie szczęście. Ale jak ktoś na 3 mapach w ciągu 7 min dropi 4 exy to mi się smutnawo robi. Albo dropy mirrorów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale w sumie rng.
Gorsze jest dawanie itemów cyganowi empyrianowi brudasowi albo takiemu cute dogowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jestem zawistnym polokiem.


#pathofexile
  • 12
@BomBom: Podobne szczęście miałem w poprzedniej lidze. Z delirium poleciał mi 1 ex, zrobiłem legion monolit i z tego 2exy i to na 1 mapie.
A na tej lidze, tylko jednego exa wydropiłem i sobie tak siedzę biedny ;)
@boa_dupiciel: @entryproc: wiem że to wszystko kwestia fartu, no ale streamerzy to mają nieprawdopodobny fart :P Na szczęście gram buildem który pozwala przy małym budżecie komfortowo grać no ale jednak niektórzy to #!$%@? przesadzają z tym szczęsciem xd
@BomBom U streamerów z tym szczęściem jest też taka kwestia, że siedzą i klikają w kąkuter całymi dniami. Nie każdy żyje z Poe i nie każdy może robić tyle mapek dziennie co oni robią. Polecam się nie przejmować tym, że jesteś "w plecy" względem innych, Tobie też kiedyś coś fajnego wypadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)