Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AllieCaulfield: zajmuję się ogólnie badaniami asfaltu i jego składowych, takie bardzo klasyczne R'n'D. A na zdjęciu po prostu jeden z bloków używanych do określania gęstości takiej przykladowej mieszanki...

A wracając do tematów istotnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wczoraj kupiłem do mojego "złotego" Seiko bransoletę w dwóch tonach. Oczywiście Geckota, ale tym razem w zestawie mam i proste i dopasowane końcówki. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie
Pobierz Dominik80 - @AllieCaulfield: zajmuję się ogólnie badaniami asfaltu i jego składowych,...
źródło: comment_1593077286Mu2PQqvfs5HKWKeG9lGtTo.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miszczlaborant: no proszę jaki ten świat mały. Głównie zajmuje się asfaltem, ale jakieś OMC lub PDWA, czy coś z szerokiej palety innych testów, wraz z kolegami z aggs lab też od czasu do czasu mam przyjemność zrobić. Lubię sobie czasami w laboratorium zająć się swoimi sprawami, bo część biurowa mojej pracy niekoniecznie mnie ekscytuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whst: najgorsze jest to, że póki co przepadło mi 2 tygodnie we Włoszech. Mieliśmy lecieć jutro. Gdzieś we wrześniu mamy zarezerwowane kilka dni Madrycie i też nie wiem czy się uda...

Nie można nic zaplanować, bo sytuacja jest dość dynamicznie się zmieniającą.

A życie bez planowania podróży to już nie jest życie...