Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaraz bede 5 lat z dziewczyną, 5 lat bez sexu, prawie bez stosunku, już mam tego dosyć, ma to gdzieś, że ja też mam swoje potrzeby, nie sprawia mi żadnej przyjemności już praktycznie przebywanie z nią bo kojarzy mi się tylko z wykorzystaniem mnie, taka typowa #p0lka się z niej zrobiła, która tylko coś ode mnie chce a ja nie mam z tego nic. Tylko kup mi coś, zrób to zrób tamto, zawieź na zakupy, kup je itd. a ja jak ten debil się na wszystko godzę, co mam z tym zrobić, rozmawiałem i mam wrażenie, że ma to gdzieś bo znalazła sobie barana, który robi wszystko co chce. Czuję się niedocenioony. Mam tego dosyć, jestem pewien, że jak dojdzie do sexu to tylko dlatego bo będzie chciała mieć bachora i żyć jako #madka z debilem co na nią zarobi, bo nawet wykształcenia żadnego nie ma. Chcialbym by coś się zmieniło bo nie wyobrażam sobie by w tym wieku sobie kogoś znaleźć nowego. #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef393d40db94d7506cde292
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: przy roku jako twój kolega dałbym ci z liścia na przebudzeni i kazał ci zostawić tą laskę. Jeżeli to nie bait to jestem zszokowany, że można tak żyć. Tak czy inaczej dobrze wiesz, że od dawna nie powinieneś tego ciągnąć bo nie ma to najmniejszego sensu. Nie mam innej rady. To nie jest związek. Wg Starowicza 70% wartości związku stanowi seks. To ta twoja relacja to bardziej przyjaźń/koleżeństwo.